Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy képzelitek el a tökéletes...

Hogy képzelitek el a tökéletes életet?

Figyelt kérdés
Amibe most élsz!
2010. okt. 20. 22:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Döglenék itthon és egy nagy villám lenne rengetek pénz egészség,család
2010. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

sehogy. az tök unalmas lenne. én elégedett vagyok a mostani életemmel :)

17L

2010. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Orvos lenne a foglalkozásom. A szüleimnek mindent meg tudnék adni amire csak vágynak és a gyerekeimnek is. A párommal hatalmas kastélyunk lenne és sok állatunk.
2010. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Egy tökéletes életet elég nehéz lenne elképzelni.

Az a mérvadó, hogy legyenek meg a mostani barátaim, de bármikor bármit megtehessek, ne kelljen munkára pazarolni az időm, de legyen elég pénzem, hogy a drágább hobbikat is megengedhessem magamnak, amiket mindig ki akartam próbálni.

2010. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Lenne egy rakat pénzem és nem kéne melózni, arra lenne időm amit csak akarok.
2010. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
vagy legálisan hozzá lehetne jutni az összes engem érdeklő kábítószerhez, vagy nem, de akkor k.rvasok pénzem legyen, elszigetlhetném magam a világtól, meg a törvénytől, és venném a dílerektől.
2010. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
A tökéletes élet számomra olyan lenne, hogy nem kell aggódni, hogy ki tudom-e fizetni a számláimat. Nem akarok milliárdos gazdag lenni, ha mégis vagyonaim lennének, én azzal másokon segítenék. Az én tökéletes életem nem lenne unalmas, tele lenne rejtéllyel, rejtvénnyel, megoldandó kreatív dolgokkal, és ez így is lesz, csak az anyagi háttér, ami kérdéses, mert a számlák miatt nem akarok aggódni és nem akarok senkire ráutalva lenni, ahogy anyu rá van utalva apámra, és apám ezzel vissza is él.
2010. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Örökké 17 éves lennék, zseni és hihetetlenül karizmatikus.
2010. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
emberéleteket szeretnék megmenteni; a kipusztulóban levő emlősöket, hüllőket, madarakat szaporítani; szeretném ha a tiszteletlenség, udvariatlanság fogalma kitörlődne, az emberek fejéből; ne kelljen adózni; ...meg magamnak egy barátnőt, mert még soha nem volt :P
2010. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Kis házban a párommal, legyen kert, állatok, 2 szép gyerek és annyi pénzt, hogy kényelmesen megéljünk. Tényleg nem akarok semmi extrát, az lenne a tökéletes élet, ha a párommal örökre együtt maradnánk.

24 N

2010. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!