Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy képzelitek el a tökéletes...

Hogy képzelitek el a tökéletes életet?

Figyelt kérdés
Amibe most élsz!
2010. okt. 20. 22:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "amiben most élsz"? Szerintem olyan, hogy "tökéletes élet", egyszerűen nincs. Az embernek vannak végyai, ezeket megpróbálja valóra váltani. Ha egy idő után nem lennének valóra váltandó álmaid, akkor elkezdenél unatkozni, majd belekattannál a rutinba, és máris nem lenne "tökéletes" az életed.
2010. okt. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
ha belenyúlnék a zsebembe mindig annyi pénz ott lenne amennyit akarok. asszem ezzel minden anyagi dolgot meg tudnék oldani. az érzelmi dolgok meg úgyis úgy alakulnak ahogy. azon nem lehet változtatni hogy kivel mikor mi történik, mit érez.
2010. okt. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
77%

Egyáltalán nem olvastam el az előző válaszokat, leírom az első gondolatomat. Szerintem nincs tökéletes élet, de ha mégis lenne, az olyan dögunalom lenne, hogy már azért nem lenne jó.


Valahogy igaznak érzem a régi mondást, miszerint az élet úgy szép, ha zajlik.

2010. okt. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Lenne egy-egy gyönyörű,nagy házam,azokon a tájakon,amiket szeretek.Néhány milliárdom,amiből gondtalanul élhetnék a családommal.Olyan munkám,amit igazán szeretnék,de főnök és kollégák nélkül,szóval,valami vállalkozás féle...

Együtt élhetnék azzal,aki tényleg az igazi.Nem kellene betegségtől,szegénységtől,semmilyen szenvedéstől tartani.Ennyivel azt hiszem,be is érném.

2010. okt. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Sehogy. Egy tökéletes napot, esetleg hetet talán el tudnék képzelni, de tökéletes életet nem. Valami úgyis hiányozna. Ja, mondjuk tökéletes egészséget vagy 90 éven át, azt igen. A többi dolog múlandó. A boldogság, a gazdagság, a pihenés, stb. csak úgy értékelhető, ha megtapasztaltuk az ellenkezőjét is.
2010. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Kutató lennék egy esőerdőben, (Pápua- Új Guineában), és új fajokat fedeznék fel, lenne egy fajmentő projektem is. Majd este hazamennék a a passzív földházamban, és megetetném a rengeteg háziállatomat. Olykor mennék búvárkodni, és a Föld több más pontjára is, és más kutatásokban is részt vennék.

26/n

2010. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

úgy, hogy teljesen szabad vagyok...gyakorlással el is lehet érni ezt. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani is tökéletes egyelőre. Tanulok hogy felvegyenek arra az egyetemre ahova menni szeretnék, hogy később ott dolgozhassak ahol akarok, utána pedig saját céget szeretnék. Sok pénzt szeretnék keresni, és minden ami ezzel jár. Az emberi kapcsolatok (barátság, szerelem...) nem érdekelnek, van sok ismerősöm, az nekem elég arra hogy ha épp beszélgetni akarok.

A tökéletes élet nekem olyan, hogy mindig az van amit én akarok. Sokat változtatom az elképzeléseimet szóval a fent leírtaknál pontosabban nem tudom meghatározni. 19L

2010. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Már egy külföldi átlagcsalád életével is beérném. Mondjuk ahol 350.000 ft a minimálbér, nem kell minden után adózni, és szeretném megérni hogy a hónap végén nem tök üres a pénztárcám. Szeretnék évente 2-szer nyaralni, ne okozzon anyagi gondot, ha valami váratlan kiadás adódik.
2010. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Valaki jól mondta! A legfontosabb egy tökéletes világban az egészség. Enélkül aligha élvezhető. Jó lenne, ha fele ennyi munkával keresnénk annyi pénzt, amiből bőven megélnénk. Sosem nélkülöznénk. Sokat utazgathatnánk. Miért lenne ez unalmas? Akinek van fantáziája, az sosem fog unatkozni!
2010. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!