Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van, hogy legjobb...

Miért van, hogy legjobb barátomnak meleg fiút képzelek el?

Figyelt kérdés
(18 L)
2009. máj. 3. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy tudat alatt, talán nem is tudsz róla, de már rég megérezted hogy a legjobb barátod meleg.
2009. máj. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Ez sok novel igy van. A legidealisabb legjobb barat egy meleg ferfi, mert vele meg tudat alatt sem fordul elo soha, hogy rivalizalsz (mas a "celkozonseg": o a szinten meleg, te pedig a hetero ferfiakat reszesited elonyben), ugyanakkor lelekben megis olyan, mint egy no: ugyanugy kibeszelheted neki a pasiugyeket, meg fog erteni. Es az sem fordulhat elo, hogy tobbet akar majd, mint baratsag.


A melegek altalaban erzekenyebbek, igy jobban lelki tarsava tudnak valni egy nonek.

2009. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
mert pasi, nem az a tipikus hülye liba, mint a többi lány, akikben sosem bízhatsz, mert állandóan csak akvarnak és pletykálnak és irigykednek... egy fiú más...egy meleg fiú meg még inkább, mert nem kell attól tartanod, hogy a barátságotok véletlen szerelemmé alakul...
2009. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy, akkor a kérdésed nagyon tipikus ám, és nagyjából azért amit az előttem író is mondott. Ismerek elég sok csajszit akinek a legjobb barátja egy meleg srác, de kapaszkodj meg, ezért engem általában lebuxizni szoktak, de nem igen érdekel, mert nekem fiú létemre is a legjobb barátom egy meleg srác. Na puff, és? Ez csak idióták szemében furcsa, de ő nem akar tőlem semmit, én elfogadom abszolút olyannak amilyen, mindketten éljük az életünket, de érdekes módon úgy alakult, hogy mindketten a legbizalmasabb dolgainkat szinte csak egymással beszéljük meg, szal évek óta ő a legjobb haverom, és soha nem éreztem, h akart volna valamit tőlem, annak ellenére, hogy azt megjegyezte nem 1x poénosan, hogy úgymond jó pasi vagyok :-DD


Szal izgi a kérdésed, de nagyon jól képzeled el sztem ...

2009. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel énis így vagyok.

Bár a legjobb barátnőm egy lány, akit születésem óta ismerek, szomszédok voltunk, és azóta is mindig együtt vagyunk, ismerem minden gondolatát, a meleg srácokat azért gondoljuk jó barátnak (szerintem) mert ha nincs úgy legjobb barátnőd, akiről tudod, hogy nem nylja le a pasid, nem pofázik ki a hátad mögött, akkor maradnak a fiú barátok, akikkel nem lesznek ilyen problémák, VISZONT belezúghatsz, ez is ismerős számomra.. viszont a meleg sráccal nem lesz semmi köztetek, de a pasid se nyúlja le, stb..

2010. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!