Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van, hogy én anélkül,...

Miért van, hogy én anélkül, hogy iszok is tudok hülyülni, és lazán viselkedni, viszont ha a társaságomban lévők már becsiccsentettek, vagy részegek, én már nem érzem olyan jól magam?

Figyelt kérdés
Erre jó példa a pár nappal ezelőtti szerenádozás. Az elején remekül éreztem magam, hülyültem az osztálytársakkal, rengeteget röhögtünk. Én nem ittam egy kortyot sem, mert egyrészt felesleges, anélkül is jól érzem magam, másrészt nem is ihatok egy ideje gyógyszerek miatt. Viszont ahogyan ők egyre többet ittak, már nem lehetett velük úgy szórakozni, nem is voltak olyan vidámak, mint az elején, inkább szétszórtak, és így már nem éreztem jól magam. Más is van ezzel így? Ha én is innék, akkor ez nem tűnne fel, ugye? Akkor én is jól érezném magam?
2009. máj. 2. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok, ahogy te! Valoszinu, ogy nem voltal egy hullamhosszon veluk es azert nem erezted magad mar jol!
2009. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor érzed jól magad velük, ha te is tartod velük az alkoholszintet. Józan embernek a részeg ember fárasztó, bosszantó. Ha egy szinten vagytok, remekül megértitek egymást. :)

Ha nem ihatsz keress más társaságot.

2009. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Ne kényeskedj, nem csak józanul tudod jól érezni magad, hidd el. Ha sokat problémázol, csak magadnak teszel rosszat.
2009. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Mert ezekre a dolgokra figyelsz.Próbálj meg lazulni.
2009. máj. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!