Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen helyen élsz? Városban?...

Milyen helyen élsz? Városban? Faluban? Budapesten? Vidéken?

Figyelt kérdés

És milyen az otthonod? Családi ház/társasház/panellakás/tanya/vagy ami egyikbe se tartozik?

Ha tehetnéd elköltöznél? Hova?

Kíváncsi vagyok, hogyan viszonyultok a lakhelyetekhez. (Ha akarod, odaírhatod a nemed és korod is :))


2009. ápr. 29. 17:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen egy 8 lakásos társasházban zöldövezetben:) imádom:)
2009. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szolnoktol 20 km-re kisvásosban(annyira kicsi hogy csak a neve város)Családi kertes házban.
2009. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben 2 éve, panelban 4.emeleten
2009. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
17:34-es vagyok. Igen, az ország két ellentétes fele :) Őszintén szólva nekem a szívem csücske az északnyugati országrész, keletet annyira nem szeretem, viszont Debrecen egy gyönyörű kis sziget ebben az országrészben, nagyon tetszett, mikor ott jártam, és eddig mindenkitől, aki ott lakik, azt hallottam, h nagyon jó ott lakni :) Ja, igen: és a polgármesternek köszönhetően fantasztikusan gyorsan fejlődő város :D
2009. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

egy kisvárosi kertes házban (két szintes), 20 km-re egertől, oda járok be suliba reggelente.

szeretem a házunkat, de kényelmesebb lenne egerben élni abból a szempontból, hogy nem kellene figyelni a buszmenetrendre.

2009. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nádasdladányban lakok!Egy éve(Végre saját házban)!És imádok itt lakni,imádok a Párommal a kertünkel "bajlódni"!És imádom hogy kiengedhetem a levegöre a fiacskáimat nem úgy mint egy városban!


Amúgy Székesfehérváron nöltem fel!Akkor azt szerettem,de már nem tudnám elképzelni hogy panelban lakjak!:)

2009. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

4éve élek a családommal egy 500 fős faluban. Az otthonunk egy ősrégi ház, amit lehetőségeinkhez mérten újítgatunk. A legközelebbi város 15 km-re van tőlünk, a főváros pedig 50km-re.

Én nagyon szeretek itt lakni, hiszen csend, nyugalom és kellemes környezet vesz körül. Az ovi teljes létszáma 15fő, ezért a gyerekekkel sokkal többet tudnak foglalkozni (pl. heti egyszer mindenkivel logopédus foglalkozik). Van két bolt és két kocsma, de ha délután jut eszedbe, hogy kenyeret akarsz, akkor ritkán szokott jutni.

Hátránya, hogy ha nincs autód, akkor meg vagy lőve. Ugyanis busz csak napi háromszor van, hétvégén kétszer.


23/L

2009. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Kecskemét, belváros, családi társasház. Csak anyám miatt költöznék már el innen. :)
2009. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Pécsett, egy panelban, de legszívesebben kertes házba költöznék, vidékre.
2009. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Kertes házban éltem,kertvárosban(de sokaknak inkább falu) 18 évig,(BAZ megye)mindent képzeljetek el úgy mint falun,állatok,föld stb...ebben nőttem fel és megtanultam dolgozni.

AZtán Esztergomban 1 évig,igaz az csak kollégium volt.Most pedig már 2 éve Bp-en lakom panelben.

Melyik a legjobb?Ház minőségében otthon,nem kell aggódnom,hogy hangos vagyok,hogy beáztatok vkit stb,de helyileg Ezstergom.

A legszebb álmom viszont az,hogy Sopronban,vagy a Balaton felvidéken élhessek:D

2009. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!