Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen helyen élsz? Városban?...

Milyen helyen élsz? Városban? Faluban? Budapesten? Vidéken?

Figyelt kérdés

És milyen az otthonod? Családi ház/társasház/panellakás/tanya/vagy ami egyikbe se tartozik?

Ha tehetnéd elköltöznél? Hova?

Kíváncsi vagyok, hogyan viszonyultok a lakhelyetekhez. (Ha akarod, odaírhatod a nemed és korod is :))


2009. ápr. 29. 17:03
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%

Balatonfüred,6lakásos társasház,nem költöznék el csak szeretném ha saját lakásom lenne és nem albérletbe lennénk a szerelmemmel:-)

1 éve lakunk itt,de jól érzem magam

23/L

2009. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
falu egy nagyvárostól 8 km-re.
2009. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Budapesten lakok panelban. Szívesebben laknék falun, családi házban. A falu mindig is sokkal szimpatikusabb volt, Budapestet annyira nem szeretem.

14/l

2009. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Budapest külső kerületében, kertes társasházban. Szívesebben laknék egy vidéki nagyvárosban (Debrecen, Győr,..) egy családi házban.
2009. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

óóóóh, kérlek titeket, a 3. válaszolóra adjatok minél több zöld kezet!

Véletlenül a mellette lévőre kattintottam, arrébbcsúszott az egerem. :( A zöldet szerettem volna...

Ne haragudj kérlek, így csak félig hasznos lett a válaszod :(

2009. ápr. 29. 17:49
 6/27 A kérdező kommentje:
Hehe, Debrecen és Győr pont az ország két másik vége :)
2009. ápr. 29. 17:49
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Kisvárosban, lakótelep 4. emeletén...


De nem is ezzel van a baj, hanem honvágyam van, mióta ide költöztünk, pedig annak 15 éve! Szülőföldem a nyugati országrész, Vas megye.

2009. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Balatonfüreden a lakótelepen, minden szép zöld és mégse kell a kerttel bajlódni.
2009. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Adtam a 3. válaszolónak zöld kezet :)


Debrecenben élek, születésemtől fogva, már 22 éve. Imádom, olyannyira hogy szavakkal is nehéz kifejezni, nagyon lokálpatrióta vagyok. 2 szintes családi házban lakok, kertvárosban, udvarral, csöndes környékkel. Ha tehetném elköltöznék, de csak 3 utcával arrébb :D majd ha befejezem az egyetemet. Munkahelyet is itt fogok vállalni. Minden ide köt, a szívem bele van varrva ebbe a városba!!!! És engedjétek meg hogy megjegyezzem, mennyire mérhetetlenül vagyok a polgármesterünkre, Kósa Lajosra, amiért hosszú évek óta vezeti a várost, már védjegyévé vált, eggyé vált a neve Debrecennel, és csodálatosan végzi a munkáját, mert az egész város folyamatos fejlesztésben van. Másokkal ellentétben engem nem zavar hogy mindig felvan túrva valahol az aszfalt és építkezések vannak állandóan, mert ebből látszik, hogy munka van, és mi fejlődésben vagyunk!!! :)


22L

2009. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
pardon: kimaradt a büszke szó az egyik mondatomból :)
2009. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!