Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem a fiúk?

Miért ilyenek velem a fiúk?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.Kissé kívülálló féle nem bántanak sőt tudok beszélgetni szinte mindenkivel csak ált.egyedül ülök magamba.Kiközösítéssel indult.De már változott.De pl a fiúk nem annyira bunkók,undokak a többi lánnyal mint velem(az osztályban)Nem kell durva dolgokra gondolni csak pl:nem úgy kezelnek.Amikor még egy rossz szót nem szóltam rájuk akkor is olyanok voltak h csak mellettem ne kelljen ülni meg ilyenek meg mindenkit előreengedtek az ajtóban csak engem nem.Na meg én vagyok a csúnya egy időben meg h mostmár mindenkjó csaj az osztályban csak én nem.Meg mondjuk beülök a helyére mert hiányzott a padja és mindenki előrébb jött ha más lett volna odahúz egy padot nekem meg odaszól h takarodjak.Na persze jól kiosztottam de mind1.A kiközösítés miatt van v miért ilyenek?Még azt hozzá kell tennem h soha nem megyek ezzel az osztállyal bulizni.(csak azért ebbe a kategóriába írtam mert itt gyors válaszokat kapok meg többet is)
2011. okt. 3. 21:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Na ja csak kerüljek be oda is.
2011. okt. 3. 21:13
 12/21 anonim válasza:

egy lány jutott eszembe, aki


olyan volt, mint te


de ő iszonyat ronda volt!!!

2011. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem érdekel h szép vagyok-e vagy sem.Rajtuk kívül mások szerint nincs velem baj.Az okokra vagyok kíváncsi akkor ez is lehet az egyik.Bár őszintén szólva nem tudom de az osztálytársnőim nem szebbek mint én(szerintem) tök átlag semmi extra csajok.Bár én nem látok férfi szemmel de valahogy ez mégsem érdekel h mennyire vagyok szép.Max annyira figyelek h ne hanyagoljam el magam tehát legyen rendben a hajam meg normálisan felöltözök úgy néha még divatosabban mint ők a többi meg nem rajtam múlik.
2011. okt. 3. 21:19
 14/21 anonim válasza:
Osztálytársnőidről adsz képet?
2011. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mi miatt történt a kiközösítés?


És az is lehet az ok, hogy nem mész velük bulizni, emiatt elkönyvelnek "besavanyodottnak".(Tapasztalat...)

2011. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Fúú mindről?:D
2011. okt. 3. 21:23
 17/21 anonim ***** válasza:
pff a sok kanos csávó minek kér minden kérdésnél képet a lányoktól?
2011. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Lehet, hogy fele azért kiváncsi rád, met csak simán kiváncsi, vagy tényleg segíteni akar, de ha csak egy ember is kiakarja csapni a képedre, vagy visszaakar élni vele már nem éri meg. Én is kiváncsi vagyok, de fel ne tegyél :D Inkább csak írd le magad, meg hogy hányasra pontoznád magad, vagy hányasra ontoznak mások. Egyébként én is az "image"-es dologra hajlok, hogy amiatt van. Ha sokat foglalkozol vele akkor kitudsz találni valamit, de ez mindenkinél más és más. A helyzet adja.


16/F

2011. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom már párszor a szememre vetették amúgy mennék de nem látom értelmét sztem bulizni is úgy jó h ha van veled egy társaság akivel élvezed de én ott egyedül lennék mert nem lenne kihez becsatlakozni.ÁHh majd ha elkerülök fősuli/egyetem(remélem h bejutok)akkor majd ott párszor ott másabb lesz sztem.
2011. okt. 3. 21:26
 20/21 A kérdező kommentje:
Nyugi eszemben sincs képet küldeni v kirakni!
2011. okt. 3. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!