Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem a fiúk?

Miért ilyenek velem a fiúk?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.Kissé kívülálló féle nem bántanak sőt tudok beszélgetni szinte mindenkivel csak ált.egyedül ülök magamba.Kiközösítéssel indult.De már változott.De pl a fiúk nem annyira bunkók,undokak a többi lánnyal mint velem(az osztályban)Nem kell durva dolgokra gondolni csak pl:nem úgy kezelnek.Amikor még egy rossz szót nem szóltam rájuk akkor is olyanok voltak h csak mellettem ne kelljen ülni meg ilyenek meg mindenkit előreengedtek az ajtóban csak engem nem.Na meg én vagyok a csúnya egy időben meg h mostmár mindenkjó csaj az osztályban csak én nem.Meg mondjuk beülök a helyére mert hiányzott a padja és mindenki előrébb jött ha más lett volna odahúz egy padot nekem meg odaszól h takarodjak.Na persze jól kiosztottam de mind1.A kiközösítés miatt van v miért ilyenek?Még azt hozzá kell tennem h soha nem megyek ezzel az osztállyal bulizni.(csak azért ebbe a kategóriába írtam mert itt gyors válaszokat kapok meg többet is)
2011. okt. 3. 21:06
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
83%
Középiskolában minden egyednek fontos az imázsa és valószínűleg rontaná a sajátjukat ha veled látnák őket ezért tesznek rád.
2011. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mutass magadról képet mert így nehéz értelmes választ írni.
2011. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

privibe küldesz képet magadról?

én is ebben a helyzetben vagyok mint te.

19f

2011. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Minek kéne ehhez kép?
2011. okt. 3. 21:11
 5/21 A kérdező kommentje:
nem bocsi mert azzal visszaélhetnek
2011. okt. 3. 21:12
 6/21 anonim ***** válasza:
bunkók hagyjad őket, majd középsuli után jobban egyetemen/fősulin már jobban értékelik az értelmes lányokat
2011. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
-1 jobban
2011. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Azért kellene kép, mert kíváncsiak vagyunk, hogy csak azért gonoszkodnak veled, mert mondjuk nem vagy szép mint ahogy írtad, vagy semmi baj nincs a külsőddel, pusztán a sok csesztetéstől kb 0 lett az önbecsülésed, és egyéb más oka van.
2011. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
én nem élek vele vissza, és nem is használom fel sehol, csak kíváncsi vagyok, hogy hogyan nézel ki.
2011. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen.


Az általános iskola 6. osztályától egészen gimi végéig nagyon sok a megjátszós köcsög, aki pl nem áll veled szóba, mert szegény vagy, vagy nem vagy annyira szép csaj. Én pont a fordított kategória voltam, nekem mindenki jópofizott a szemembe, meg követtek mindenben a marhák, csak azért, mert vezető alkat vagyok, közben meg a hátuk közepére kívántak. Az egyetem vagy fősuli már teljesen más helyzet, ott nem vagy összezárva napi 7 órán keresztül hülyékkel, hanem oda ülsz, ahova akarsz, ha valakit a hátad közepére kívánsz egy 200fős előadóteremben.

2011. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!