Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy hallottad...

Volt már olyan, hogy hallottad amikor kibeszéltek? Hogyan tudtál az illetőre nézni ezek után?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Emelt fővel :-) hadd egye a méreg :-)))
2011. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Igen velem már előfordult.

Először is megkérdeztem tőle hogy mi a problémája velem?

Erre arcoskodni kezdett, én meg hirtelen haragú ember vagyok és jól megpofoztam.

2 hét múlva beismerte hogy nem kellett volna olyan csúnyán beszélnie rólam, és bocsánatot kért. Amúgy nem okozott gondot hogy a ránézzek ezután, mert az osztályban mindenki utálta..

2011. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt már olyan, nagyon halkan beszéltek rólam, kollégáim, nyugodtan odasétáltam, és az arcába belehajoltam, és megkérdeztem, hogy hogy mondod? Mondd a pofámba:-)

Elvörösödött de iszonyatosan, és elsomfordált. Másnap jött bocsánatot kérni, de én kiröhögtem, és imitáltam egy telefonbeszélgetést, ahol fennhangon elkezdtem a csajt szidni. De direkt úgy, hogy ő is hallja, 2 méterről tőle. Nem vagyok egy szívbajos ember, nem kell tahóságért a szomszédba mennem, de ezt már ő is megtapasztalta azt hiszem, és nem mer azóta kidumálni.(Sőt,kerüli a tekintetemet, én meg mindig büszkén keresem). Azóta nagyon meggondolja, hogy mit mondjon nekem, és mit ne:-)))

2011. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, amikor egyszer visszafordultam az ajtóból, mert valamit bent felejtettem a nővérszobában, és akkor hallottam, amint kibeszélik, hogy én mikor vettem ki a szabadságokat és hogy az nem úgy lesz, ahogy én akarom, mert a decemberi hónapban az összes ünnepet meg a szilvesztert is én fogom vinni és nem ők.Én meg bementem, ránéztem, a szemébe röhögtem és csak annyit mondtam, hogy majd meglátjuk kedves kolléga! Akkor már tudtam, hogy megyek külföldre december elején dolgozni :)
2011. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen. abszolút nem érdekelt a dolog. hü.lyékkel nem foglalkozom. =)
2011. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én 2x jártam így anyósjelöltékkel.

Olyan rosszul esik.A szemembe jópofiznak,meg a munkahelyemre is mikor bejön anyósjelölt akkor nyálaskodik(mintha milyen jó barátnők lennénk).

Tegnap én főztem mert ők mentek vásárolni.(húslevest csináltam,picit szétfőtt a hús benne,de ennyi baja legyen.Csináltam palacsintát,rántottam ki csirkemellet,uborkasalátát.

És délutánra meg anyósom azt mondta,hogy majd csinál disznópörköltöt ennyit csináljak meg.

Mondom jó.

Erre hazajöttek,pont akkorra főztem be a levest,mindenki evett csak anyósjelöltem nem.

Semmit nem evett..olyan rosszul esett.

Aztán délután hallottam mikor mondta apósjelöltemnek,hogy nem csináltam meg a pörköltöt.És apósom kérdezte tőle,hogy mondta h csináljam meg!? Nem mondta!Azt mondta,hogy majd ő megcsinálja.

Meg tovább sutyorgott ott kint a teraszon,csak azokat már nem értettem.

A múltkor is hasonló volt a szituáció,csak akkor meg azt mondta,hogy a világon semmit nem csinálok.

Közbe meg tanultam a vizsgáimra,nem feküdtem,nem tv-tem,hanem tanultam.A legutóbbi kibeszélését nem tudja,hogy hallottam,de a legelsőt igen.Mert mikor hazamentem a szüleimnél akkor a páromtól kérdezte,hogy mi a bajom,ő meg elmondta neki.És anyósom azt mondta,hogy én mindent túlreagálok.

Ezt nem lehet,a saját fülemmel hallottam.

Én lakom náluk,itt dolgozom.De annyira utálok itt lenni.

Egyszerűen nem tudom,hogy ilyen dolgok után hogy nézzek rá.Gusztustalan embernek tartom!

2011. okt. 3. 09:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,annyira egyszerű a válasz, ha valaki gusztustalanul viselkedik veled, azzal te is gusztustalanul kell hogy viselkedjél. Ennyi. Én ebből nem csinálok problémát, de ha te nem vagy ennyire vehemens ember mint én, szedd össze magad, és állj ki magadért, miért kéne más piszkálódását elviselned? Én sose tettem ezt:) Igaz, jópár ember szabályosan menekül előlem:)
2011. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igen,jó is lenne,ha kicsit nagyobb szám lenne.

De sajnos nem vagyok olyan,aki odamondja(még viccesen is,hogy hé vedd már észre magad,vagy vmi hasonló).

Főleg,meg így,hogy a párom szüleiről van szó,valahogy nem merem kinyitni a számat.

Mert én költöztem hozzájuk,és nekem kell alkalmazkodni.

Jó,igen tudom,de azért nem kellene átgázolniuk rajtam.

Féltékenység is biztos közrejátszik ebbe,mert a párom sokat ölelget,puszilgat,kedveskedik a szülei előtt,és anyósjelöltem ezt biztos nem nézi jó szemmel.

2011. okt. 3. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!