Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megváltoztathatom a keresztnev...

Megváltoztathatom a keresztnevem Masnira?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 14:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%
Itt írta nem régen valaki,hogy egy 50-es házaspárnál becsúszott a gyerek,és Ajándéknak nevezték el.
2011. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen,lány vagyok és nagyon tetszik a Masni név.a Masni néni is aranyos:P
2011. okt. 1. 14:56
 23/28 anonim ***** válasza:
Akkor csakis egy választásod van,kérvényezni.Ha megkapod,nem csak hogy onnantól lehet anyakönyvezni,hanem elmondhatod magadról,hogy te voltál a legelső Masni Magyarországon.Az összes többi csak utánad!
2011. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Masninak akartam elnevezni a kutyusomat, de inkább Boni lett.
2011. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Én meg akkor lepődtem meg, mikor a játszón összefutottam az Áldáskával. Fura volt elsőre :S

A masniról annyit, hogy ha épp nem lesz jó passzban, akkor lehet gyűrött masni :D

2011. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Kilencvenes évek végén,volt egy szomszédom,aki Ficánka akart lenni,be is adta a kérvényt,de elutasították.Sírva mutatta a papírt.Fellebbezett,de ismét elutasították.Azt mondta nem érdekli,vár pár évet,addigra lecserélődik ott is a személyzet,és megint beadja.
2011. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik és engedélyezik akkor felőlem változtasd... de egy értelmes nevet mellé azért még hagyj meg.
2011. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
De ugye a vezetékneved is illik hozzá? Például egy Pöttyös, Kis, Piros Masni jól hangzik:-)
2011. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!