Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért "kell" tisztelni valakit...

Miért "kell" tisztelni valakit, ha nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés
Én ezt sose értettem, mert szerintem ez mindenkinek a saját egyéni döntése, se nem jó, se nem rossz, csak egy választás. Természetesen, ha valaki alkohol gondokkal küzdött, és ezt leküzdve többé nem iszik, az más kérdés, az tényleg tiszteletet érdemel. De attól még, hogy valaki 'csak úgy' egyáltalán nem iszik, nem lesz jobb ember, mint valaki, aki alkalmanként berúg. Egyiket se, másikat se érzem jobbnak, rosszabbnak, csak más döntésnek. Vélemény?
2011. szept. 30. 08:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tisztelni kell,csak nem kell zaklatni vele és el kell fogadni,hogy van aki nem iszik.


Én soha nem ittam alkoholt és nem is vágyom rá.

De vannak akik ezt nem tudják felfogni és tukmálnák az emberre.

2014. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kell azért tisztelni feltétlenül, de az alkoholista állatok viszont van miért utálni
2016. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!