Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert vannak olyan bunko...

Miert vannak olyan bunko emberek, akiknek felajnalom a nem is kicsi segitsegemet, de annyit nem kepesek ra reagalni, hogy köszi, de nem?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak en reagalom tul, de nekem eleg rosszul esik, hogy minden követ megmozgatok, hogy valakinek segitsek, semmit nem kerek cserebe, de ö annyit nem mond nekem, hogy nem, egyszerüen csak nem reagal ra semmit?
2009. ápr. 27. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos a mai világ olyan,hogy mindenki csak annyit számit a másiknak,ameddig kihasználja. Mikor nincs rá szüksége nem törődik vele,mikor van,akkor meg hizeleg. Undoritó..
2009. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek.

Itt is sok a bunkó az oldalon.

Válaszolsz valakinek a kérdésére, és teljesen jó választ adsz, tényleg olyat amilyen jót csak elképzelni lehet, erre meg nem is méltatja a kérdező, meg sem köszöni, mások meg csak poénból lehúzkodják, hogy nem hasznos.

2009. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Sajna errefelé ez a divat. Én meg azon bosszankodok mindig, hogy mailekre nem képesek válaszolni az emberek. De SEMMIT. Még egy egy-két szavas mondatban sem - abszolút nihil, csend és hullaszag.


Csak egy valamit nem értek. Feltételezem, hogy ezen a jelenségen mindenki ki van akadva, aki szenvedő alanya - és azt is, hogy előbb vagy utóbb mindenki lesz szenvendő alanya, azok is, akik miatt máskor mások szenvednek. Hogyhogy ilyenkor sem gondolkodnak el az érintettek? Hogy talán ha ők is válaszolnának, akkor nekik is érkezne válasz?


És ugyanígy, a kérdésedben említett jelenséget illetően, ha reagálnának, akkor adott esetben őket sem hagynák magukra?


Nem tudom, miért jó ez így olyan sokaknak.

2009. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Ha valóban semmit sem kérsz cserébe, akkor miért bosszankodsz?

A te részedről a tudat, amivel segítettél, elegendő "fizettség". Hidd el sokan vannak azért az olyanok is, akik meghálálják, vagy legalább megköszönik, de minimum kedvesen mosolyognak rád.

Viszont ha valaki tényleg teljesen önzetlenül akar segíteni, akkor még ennyit sem vár senkitől, mert el fog menni a kedve az egésztől és megutálja a segítségnyújtást.

Ha van ismereted róla, akkor gondolj Jézusra, ha nincs, ismerd meg a példáját! Érdemes.

2009. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ér meg nekik annyit, hogy megköszönjék, miért erőlködsz?
2009. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

itt nem is az erölködesröl van szo alapvetöen, egyszerüen csak nem ertem.

Az, hogy nem varok el semmit... oke, persze, elvarom azt cserebe, hogy korrekten viselkedjenek velem, ugy latszik tenyleg nincs önzetlen cselekedet...

Amugy ez megint egy olyan dolog, hogy szerintem erre a kerdesre nem irhatattok rossz valaszt, megis van olyan, akit durvan lepontoztak, pedig szamomra-tenyleg-minden valasz hasznos volt!!! Örülök, hogy ezek szerint nem az en ertekrendemmel van a problema....

2009. ápr. 28. 20:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!