Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért írják a fiatal lányok...

Miért írják a fiatal lányok myvipen, iwiwen magaukról hogy "flegma ribanc"?

Figyelt kérdés
Meg egyéb hasonló dolgok, én úgy vettem észre hogy ez inkább iylen menőzés, de szerintem meg egyenesen szánalmas, vagy csak én látom rosszul? Én nem tudnék ilyeneket írni magamról... Mi ebben a jó nekik?
2009. ápr. 26. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még ki is írják? Úristen, hova süllyedünk! Nem elég, hogy azok, de még terjesztik is magukról. Hát azt hiszem, még az ostoba és hülye jelzőt és kirakhatják magukra. Szerintem azért írják ki, mert azt képzelik, hogy ettől menők lesznek, meg jobbfejek. Hát az én szememben az ilyen emberek elássák magukat. Én sem vagyok egy vén szatyor, de azért ez már túlmegy minden határon. Mit szólnának ehhez a szülők? Nem gondolnak arra, hogy sok esetben a szülők is regisztrálva vannak ezekre az oldalakra, és láthatják, amiket kiírnak magukról? Remélem soha nem lesz ilyen buta lányom, mint ezek a maiak.


19/L

2009. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tade ***** válasza:
100%
Ezek tipikusan azok az emberek, azik az utcan fuluket farkukat behuzzak, semmivel nem tunnek ki a tobbiek kozulo, ezert valamivel kompenzalni kell a szemelyiseguket. Igy, ha mar "civilben" nem futottak be, vagy azt amit a kozeletben nem mernek megtenni, azt megteszik a neten. En csak sajnalni tudom oket, de hat van, aki igy eli ki magat :)
2009. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ilyen jelzőt nem használnék magamra! Különben meg azért, mert hülyék. Szerinted, aki ilyen jelzőt használ magára, az normális? Mert szerintem nem.
2009. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
EZEK SZÁNALMASAK!!!
2010. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!