Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az filmekben a gyerekek miért...

Az filmekben a gyerekek miért vannak mindíg kiakadva azon, hogy szüleiknek van szexuális életük?

Figyelt kérdés
Nem humornak szánom, komolyan érdekel, hogy ez csak engem nem zavar, más is így van ezzel?
2009. ápr. 26. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Mert film. Igazából Bruce Willis sem mentette meg vagy 20X a világot.
2009. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert film, és másrészt az életből vesznek példát valamilyen szinten. Bizonyos családokban tényleg kiakasztó, az én szüleimnél pl. én is furcsának tartom, hogy állandóan balhéznak, de összefekszenek 1-1 balhé után "arra jó a másik"-alapon, másnap meg kezdődik a balhé elölről. Meg bizonyos korig a gyereknek úgy általában furcsa és "kiakasztó" rajtakapni a szüleit, gondolom, aki szülő, nem a gyerek előtt csinálja (egy családot ismerek, a gyereken látszik is már 9 évesen ennek a sajnos egyelőre káros következménye, az iskolában is a testével foglalkozik...)
2009. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert így érdekesebb a film.
2009. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, nekem ez föl se tűnt...

Tudnál rá hozni egy közismert példát? Elképzelhetőnek tartom, hogy nem láttam elég filmet... :D

Amúgy meg azért van így szerintem, mert a szexualitás már szinte a fiatalok privilégiuma, és sokkoló, ha egy idősebb ember is aktív szexuálisan. És ez nem csak a filmekben van így, hanem a valóságban is, mert ilyen a világ...

A film pedig csak egy adaptáció a valós életből. Gondolom én.

2009. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már szülőről is hallottam, aki sikított, amikor rányitott a felnőtt lányára és a barátjára a fürdőszobában:D
2009. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!