Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem értek a...

Mit tegyek ha nem értek a földrajzhoz? Többi lent

Figyelt kérdés

akárhogy tanulok,magolok óra előtt,föciből mindig rossz jegyeim vannak :S


most is írtunk a kőzetlemezekből,meg hogy mi a lemeztektonika fogalma,és 100%-osan biztos voltam benne hogy 5ös lesz,erre kikapjuk,és mivan?!


KETTES


pedig én tényleg tanulok,meg óra előtt még magoltam is egy csomót,nem tom hányszor átolvastam,de egyszerűen nem értek a föcihez,nem bírom megjegyezni :S


és a szüleimnek nem is merem megmutatni a kettesemet mert tuti lecsesznének :S


meg az is olyan gáz hogy most lettem hetedikes és most még pluszba fikára is tanulni kell ... kémiára nem annyira mert az könnyű .... de most vagy kétszer annyit kell tanulnunk mint régen,és így nem marad időm hogy az összeset megtanuljam rendesen :S


mert eleve nehezen tanulok,mert amikor próbálok itthon házit írni,mindig elterelődik a figyelmem ilyen kis szarságok miatt ...


és én egy nagyon elit középsuliba akarok tovább menni,de oda csak kitűnőket vesznek fel,nekem meg van egy rakás 4-esem,tekából egy 1-esem mert nem volt ott az 5-es füzetem...-.-"


muszáj abba a suliba mennem mert a szüleim eddig is azzal csesztettek hogy milyen hülye vagyok és meg akarom mutatni nekik hogy nem vagyok segg és be akarok kerülni oda,de ez így nem megy ha szarok a jegyeim :S


ráadásul azt imádom a legjobban hogy ilyenkor év elején még jobbak is szoktak lenni a jegyeim,és csak félévkor romlanak le...


akkor ha most 4-esekkel indítok,mi lesz évvégén?!


:// mit tegyek?

hogy szerezzek jobb jegyeket?


13l


2011. szept. 23. 17:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
elég volt a negyedéig olvasni - magolsz... na itt a probléma... sose szabad magolni!
2011. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

de akkor hogy tanuljam meg rendesen?


mondom,akármennyit tanulok itthon is,meg óra előtt is próbálom szószerint megjegyezni hogy tutira ne találjon benne semmi hibát a tanár,valamit mégis mindig elfelejtek vagy helytelenül írok :|

2011. szept. 24. 09:27
 13/20 anonim ***** válasza:
49%
földrajzi atlaszt szoktad használni? nem véletlenül adják...
2011. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
mert most föciatlaszból k.rvára meg tudom tanulni azt ami a tankönyvben van ...
2011. szept. 25. 11:35
 15/20 anonim ***** válasza:
na látod kedves kérdező, ez a magolás. Atlaszt nehogy kinyisd, azok a kis rajzok a térképeken csak rajznak vannak, semmi értelmük ám. Az, hogy valamit szóról szóra próbálsz megjegyezni, na az magolás, de ha valakinek nem olyan a memóriája semmire nem megy vele. Tanulj meg tanulni, esetleg olyan osztálytársad segítségét kérd, amelyik jó tanuló, hogy ő hogyan tanul.
2011. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
aha csak a tanár meg ha nem szószerint írok le valamit,akkor már áthúzza az egészet
2011. szept. 25. 16:41
 17/20 anonim válasza:

jó ez már nevetséges, mindenki adja itt neked a tanácsokat , te meg közlöd, hogy tök mindegy a tanár úgyse értékeli.

Nem látom értelmét a további erőlködésnek

2011. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
mindenki? hmm...azért jó tanács amit az első írt hogy takaritók is kellenek :)
2011. szept. 25. 18:19
 19/20 anonim ***** válasza:
na látom törölve lett a válaszom.. vicc, de akkor leírom még egyszer röviden a válaszom lényegét: Kérdező te buta vagy, nem fogod sokra vinni, mindig csak mást hibáztatsz, senki tanácsa sem jó, mindegyikre van egy kifogásod, ahelyett, hogy belátnád a hibáid tanulnál belőle. Sok sikert az élethez azért.
2011. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mi az a teka??
2011. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!