Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki falra mászik attól a szótól, hogy "mensi"?

Figyelt kérdés
Pláne, ha nem 12 évesek használják, hanem felnőttek.
2011. szept. 22. 10:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Mindent szoktak becézni, nekem a kedvencem a "tüki" volt egy betegfórumon. Hát a gyomortükrözés aztán minden csak nem becézgetnivaló, de lehet, valakinek könnyebb elviselni így, hogy szavak szintjén ártalmatlannak tünteti fel.

MOndjuk nekem aztán mondhatják a "mensit" attól nem érzem elviselhetőbbnek az extrém görcseimet. De engem ez annyira nem idegesít, gügyögjön tőlem aki akar, csak ne nekem :P

2011. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegeítenek ezek a becézések. Ha egy bölcsődés (bölcsis) vagy óvodás (ovis) mondja, akkor semmi gond, amikor huszonévesek meg harmincasok, akkor a hidegrázás kerülget.

"népszámcsi" <-- ezt most viccből írtam, de van, aki tényleg ezt használja. Durva, szerintem.

2011. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Idegbeteg számlálóbiztos ***** válasza:
100%
Én vagyok a népszámcsi bizcsi bácsi...
2011. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
72%

Nekem egy volt kolléganőm hívta így a havivérzését.

Engem is idegesít ez a szócska, ez egyáltalán nem egy "cuki" dolog egy nőnek, amit így kéne becézgetni, hanem egy csak nyűg havonta. Örülni fogok, ha majd későbbi életem során végleg megszűnik.

Meg úgy általában ezek a gyermeteg "becézős" rövidítések idegesítenek amelyek mostanában divatosak. 20 éves kor alatt még elmegy, fiatalság-bolondság, nekik még megbocsátható.

2011. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Csoda hogy a kamaszok is gogicselnek? Mit tanulnak?
2011. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez az...
2011. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

23:24

De tudod mennyi szinoníma van még rá? Igazán nem szorulunk a becézett formára...

2011. szept. 30. 19:00
 28/33 anonim ***** válasza:
19%
úristen mennyi hülye meber szólalt itt most föl....szánalmas titeket mért zavar ha valaki így beszél?...most egy baba mért ne szopizhatna?...hát nem is szopik mert nem faszt adsz a szájába!!...és a mensi,menzesz azzal történetesen mi a baj?..nagyon gáz népség vagytok
2011. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Te meg egy idiota diszno, utolso!
2011. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

14:33

Téged nem is kell oltogatni, magadat minősíted a stílusoddal...

Ennyi erővel téged meg mit zavar, hogy vannak emberek, akiket zavar az a szó, hogy mensi, háh?:D

2011. dec. 2. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!