Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit enekeljunk az enekleseken?

Mit enekeljunk az enekleseken?

Figyelt kérdés

12. vegen ballagunk, mit enekeljunk mikor megyunk a tanarokhoz. Mindenfele valaszt varok, van par otletunk, de nehogy kimaradjon valami ami szep lenne:)

"20 ev mulva" es tarsaira lenne szuksegem:)


2009. ápr. 23. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
"Move bitch get outta way"
2009. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

valaki nagyon vicces...

ha ilyen bunko valaszom lenne megtartanam magamnak vagy elasnam magam...

2009. ápr. 23. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha ilyen fantáziátlan és esetlen lennék 17-18 éves koromra inkább meg se szólalnék...
2009. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

na, nemtudom hova vagy ugy el, vagy inkabb vagytok. van mar egy listam, csak kivancsi lennek milyen otletei vannak masoknak, hogy bovuljon az a lista.

Azt hiszem azert vagyok olyan kreativ mint Te kedves valaszado, mar csak szakmambol kifolyolag is.

de latom itt nem erdemes semmit kerdezni, mert csak a bunko valaszok szuletnek.

remelem elegedett vagy magaddal

2009. ápr. 23. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg fantasztikusan kreatív vagy :D Ott a google abban is lehet keresni, stbstbstb kb ez az oldal az utolsó ahova egy kreatív ember jönne, szakma? milyen szakma? még el se ballagtál, egyébként nem eneklesnek hívjuk, hanem SZ E R E N Á D N AK...
2009. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

NALUNK ENEKLESNEK HIVJAK- nem Magyarorszagon lakom.

Es igen van szakmam illetve a kezembe a diploma 4-5 het mulva kerul, es ovono leszek, meg tanitono.

Azert kerdeztem itt mert nem volt idom keresgelni es gondoltam ha mar benez ide valaki (valaki aki normalis es nem beszologatni akar) akkor valaszol es egeszitem a listat. De ne idegesitsd magad, megart.

na szia

2009. ápr. 23. 18:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!