Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Skinheadeknek muszaj kopasznak...

Skinheadeknek muszaj kopasznak lenni?

Figyelt kérdés
en nem regtol vagyok skinhead es nem tudom meghaggyak egy kis hajat vagy kopasz legyek
2011. szept. 14. 14:49
1 2
 11/14 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Nekem volt taréjom is,most hosszú hajam van.

Nem feltétlenül kell kopasznak lenned,vannak rövid hajú skinek is.Öltözéktől is függ ki mit képvisel,de legfőbb az belül te mit érzel.

2011. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kultúra bazzeg.
2011. szept. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:07-

ez igaz,viszont a kérdezőnek üzenem,hogy taréjt ne csináltass magadnak,mert egyrészt baloldalinak fognak téged nézni,másrészt bu.zis.

2011. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 The Wounded Eagle válasza:

Még mindig ott tart a magyar társadalom hogy fingja nincs az embereknek ki kicsoda vagy micsoda… lófszt vagy te skinhead addig amíg azt sem tudod mi az és mi a jellemző “stílusjegyei”… nem kellene keverni a skinheadet , a punkkal és a neonácival , nácival , rasszistával és stb amiket látok itt elég gyakran. (Persze ezeket elég sokszor mixelik pl skinhead+náci =sharpok/csontfejűek mivel egy skinhead nem feltétlen rasszista)

Olvass utánna, kérdezd meg a többi Skinhead barátokat , de ne itt kérdezz erről és hallgass a buta emberekre…

Fentebb említették maga a név fordítása bőrfejű .. nyilván nem véletlen. Nem mondom el miért … nagyon szépen le van írva [link]

2023. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!