Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a fiúk? Ugye...

Miért ilyenek a fiúk? Ugye változnak még?

Figyelt kérdés
középsulis lettem,5 fiú van,és 17 lány az osztályba,a lányok már első nap összebarátkoztak,de a fiúk...Félreülnek másik padra,nem köszönnek,beszólogatnak,meg csak ülnek és néznek bennünket...Néha olyan gyerekesek.nekem igaz tetszik az egyik,ő állandóan néz.de köszönni nem köszön,és ez annyira idegesít minket.Mit csináljunk?Ugye azért összebarátkoznak lassan velünk? :/ 15/L
2011. szept. 12. 22:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
ebben a korban még inkább számítógépen játszik az emberfattya, mintsem csajokkal foglalkozzon
2011. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

mekkora tajparasztok ezek, még köszönni sem tanították meg őket, bezzeg az én időmben


75/Gyuri bácsi

2011. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
sajnos :/
2011. szept. 12. 23:06
 14/19 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 12. 23:07
 15/19 anonim ***** válasza:
43%

Én is számítógépen játszom és 25 leszek.

Ez olcsóbb, kevesebb erőfeszítés kell hozzá hogy megkapd.

Akkor foglalkozom vele amikor én akarok és nem igényel folyamatos pátyolgatást. Teljesen kielégít.

A nők meg : sok hűhó semmiért.

2011. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
ne általánosíts:D lehet hogy a ti osztályotokba éretlen kis p*tsök járnak, mi már az első nap összehaverkodtunk. Lányokfiúk együtt. Azóta is tök összetartó az osztály, három kivétellel kb mindenki jóban van mindenkivel,voltak már kavarások is stbstbstb. és ugyanúgy 15/f...
2011. szept. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé bunkó dolog hogy nem köszönnek!


Ha normálisak akkor elmondhatod nekik osztály előtt reggel pl hogy illik ám köszönni! Mondd hogy te is az osztálytársuk vagy és a többiek is, és nem értitek miért kell így viselkedniük! Ezt így mondd meg egy szünetben amikor mindenki ott van. Persze előbb tájékozódj, hogy tényleg nem beszélnek-e egyes lányokkal!


Ha normálisak és így rájuk szólsz akkor megkövetnek téged és bocsánatot is kérnek.

2011. szept. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

tegnap 23:05


Tévedsz! Ebben a korban ugyanis már mindent megdugnának amin luk van!!!

2011. szept. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a fiúknak nagyobb az önbizalma mint a megfelelési kényszere, ezért szólogatnak be, nem köszönnek, magyarul tesznek az elvárásokra


és a lányoknak pont ez szokott tetszeni

ja és nem sokat fognak változni, legfeljebb megtanulnak színészkedni ha valakit meg akarnak dugni

jó panaszkodást

2011. szept. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!