Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért változnak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Fiúk! Miért változnak meg hirtelen a pasik?

Figyelt kérdés
mármint miért van az, hogy egy kapcsolta elején olyan kis aranyosak, majd olyan kis szerelmeseknek tűnnek pár hónapig, aztán hirtelen egyik pillanatról a másikra eltűnnek és egyáltalán nem keresnek...
2010. márc. 8. 15:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Másik csaj van a dologban,megunt,erre számtalan magyarázat lehet..
2010. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

de ez velem már gyakran elő fordult, lassan úgy érzem velem van a baj. Már nem is számítok másra, csak, hogy néhány hónap múlva felszívódik.


És ha tényleg megunt miért nem akarnak szakítani?

Miért tűnnek el?

2010. márc. 8. 15:12
 3/19 anonim ***** válasza:
Minden előjel nélkül lelécelnek egy jól működő kapcsolatból? Ezt kétlem. Valószínűleg úgy érezte, hogy nem melletted a helye. Ha érdekel, hogy miért tette, határozottan kérdezz rá! Valószínűleg tanulsz belőle.
2010. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem egy jól működő kapcsoltaról beszélek hanem arról, hogy az egyik nap még olyan kis aranyos meg hiányzol, aztán két napra rá már mintha valaki mással találkoznék, aztán többet nem keres.
2010. márc. 8. 15:18
 5/19 A kérdező kommentje:
*meg mondja h hiányzol s ilyesmi(így akartam írni)
2010. márc. 8. 15:19
 6/19 anonim ***** válasza:

hát az durva h nem keres

nekem is ilyenek a kapcsolataim h 1 pár hónapig tök jó ahogy irtad aranyos kedves minidg bújik stb:D

aztán már bunkózik lesz.r nagyon ritka pillanatok egyike h megszeretget, de h lelép szónélkül:O

sajnos nem tok erre mit mondani mer ez meglepő tippem se lenne nekem se:D

hívd fel h hol van és micsinál én biztos ezt tenném

2010. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
csak egy óvatos kérdés.. véletlenül nem mondja azt, hogy feküdjetek le, vagy mutasd magadat ruha nélkül?.. ti meg nem hagyjátok, és ezért lesz olyan amilyen?
2010. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem mondja konkrétan, csak érzekelteti...tudod film nézés, s elkalandozik a keze s én nem nagyon hagyom...ezért lenne? mert csak szexet akar?
2010. márc. 8. 19:40
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen csak szex, lehet hogy éretlen...
2010. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
lehet...habar mar 24...
2010. márc. 9. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!