Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért változnak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Fiúk! Miért változnak meg hirtelen a pasik?

Figyelt kérdés
mármint miért van az, hogy egy kapcsolta elején olyan kis aranyosak, majd olyan kis szerelmeseknek tűnnek pár hónapig, aztán hirtelen egyik pillanatról a másikra eltűnnek és egyáltalán nem keresnek...
2010. márc. 8. 15:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet Velem is ugyanez van állandóan sajnos=(.

Eleinte kedvesek ,meg érzem,hogy mindent megtennének...aztán miután érzik,hogy már szerelmes lettem...teljesen megváltoznak és előveszik az igazi arcukat.Én meg teljesen átvágva érzem magam:(

Sajna mindig az ilyeneket fogom ki.Ezek szerint Te is. :S

És fogalmam sincs mit rontok el...

19/L.

2010. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Lehet h most mutattad ki a fogad fehérjét és elmenekült.
2010. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

a srácok kamasz korban elöször mindenkibe szerelmesek és mindenki tetszik nekik meg ilyenek de mikor már komolyabb a dolog akk félnek elkötelezni maguk meg mi abban a jó ha egy csaj fullra szerelmes beléd nem kihívás nincs tét persze ettöl függetlenül jó ha kimutatod hogy szereted de meg kell találni a határt am én sose kezdek el bunkozni a csajokkal sok idö után sem:) szal akk kivétel vok biztos:) sok idő után is szeretek szeretni és kimutatni mert én azon ritka ember vok aki szeret másnak örömet okozni:) vagy csak pont rossz pasikba botlasz


az hogy nem engeded hogy minding szexeljetek ez rendben van de azért ki kell elégíteni mert egy jó kapcsolatalapja. 16/F

2010. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! :(

Sajna az van, hogy ezeket vonzod, ráadásul nem rendelkezel a női praktikákkal amivel lehet agymosni a pasikat (pedig ezt nagyon csípik), és utána úgy tánvol ahogy te fütyülsz!

Egyébként ne is bánd, hogy nem vagy ilyen mások által RIBI-nek titulált nő.

Add magad nehezen, szívasd a pasikat ahogy kell, mert ezt érdemlik! Ez kell nekik!

2010. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
mert ha aranyosak vagyunk megunjátok, le se szartok, szakítotok...volt már ilyenem
2010. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

tenyleg ugy latom h lassan klub alakult...:))...legalabb nem vagyok egyedul..


nagyon jol fogalmaztad kedves utolso...azok a bizonyos praktikak...lenne most egy uj pasi de nem merek kapcsoltaba kezdeni, mert tudom h ugyanez lesz...mert ugye semmi praktikam, egy egyszeru hetkoznapi lany vagyok, es nem eleg az ha tetszunk egymasnak...szal jo nekem a szinhli elet...LEGALABB NINCS AKI MEGBANTSON...:D

2010. márc. 11. 20:05
 17/19 anonim ***** válasza:

18:54-es

Tényleg igaza van az utolsónak.Amig én is az elején s.rtam a fejére,meg hagytam ,hogy hagy fusson ő utánam...és nem vettem olyan komolyan,addig tökre odavolt értem,meg tök aranyos,megértő volt.Amint megérezte,hogy már "megvagyok" neki testileg,lelkileg onnantól fogva teljesen megváltozott.Komolyan ez kell a pasiknak,hogy jól játszannak velük,kihasználják őket...

Mert ez nekik az érdekes.Ha valaki szereti,meg megbecsüli őket,akkor az gyorsan uncsi lesz.

Csak az a baj,hogy én nem akarok ilyen lány lenni...

Csak egy boldog kapcsolatot szeretnék,amiben mindketten nagyon szeretjük egymást... :S

2010. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Én is csatlakoznék csajok!:-DBár ez nem ilyen vicces...:-(

Rájöttem már én is,hogy mi a bajom a pasik terén.Ugyanis,ugye veletek is mi van?Aki neked kell,annak te nem és ez forditva.Na,de miért?Mert pl.én aki rám nyomul és nekem nem jön be azt "leszarom"-ebből az előző hozzászólásokból kiindulva tehát ez méginkább motiválja a fiúkat...Aki meg neked tetszik sajna ahhoz meg már tök máshogy állunk hozzá(arik,kedvesek stb..vagyunk),ami meg nekik nem jön be!tehát,lehet,h az lenne a jó,ha aki bejön,hagynánk,had erölködjön...Vagy nem tudom.Vélemény??

2010. márc. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

igen igen, kedves utolso, azt hiszem oszefoglaltad a lenyeget.


Viszont egy dolgot kihagytal. Azt, hogy nem vagyunk robotok akiket programozni lehet, hogy ezzel kedves vagy azzal nem. De velemenyem szerint, ha meg letezik igazsag a vilgba, majd az ilyen "szerencsetleneket" mint mi is valaki szertni fog...pocakostol, hisztistol mindenestol...s addig is az uj eletfilozofiam az az, hogy AMI NEM OL MEG AZ EROSIT:d

2010. márc. 12. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!