Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyakran olvasom, hogy a nők...

Gyakran olvasom, hogy a nők sikítanak pl bogártól, vagy visonganak jó cuccokat látva. én még csak nem is ismerek ilyet a környezetemben. Ti ismertek? Tényleg vannak ilyenek?

Figyelt kérdés
színvonaltalan sorozatból pár perces részben( takarítás közben) láttam néha ilyet, de az átlag nőre is vajon illene? szerintem kimondottan bizonyos férfiréteg állít ilyeneket. vagy nem?
2009. ápr. 21. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

az én kedvesem szó szerint képes menekülni egy bogártól.

cuccokért viszont még nem tapasztaltam, hogy visongott volna.

2009. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak az idióta libák visonganak egy jó ruha láttán...

Viszont el tudom képzelni hogy nagyon sokan sivítanak egy egértől, póktól, denevértől :) még jó hogy én imádom ezeket az állatokat :) viszont a darazsaktól és a kék fadongótól rettegek, de attól sem visítok, csak halkan menekülök XD

22/L

2009. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Énis olyanvagyok multkor láttamegy pókot és körberohantam a szobát vagy 3x és sikitoztam és felugrottam az ágyra:):$
2010. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!