Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyakran olvasom, hogy a nők...

Gyakran olvasom, hogy a nők sikítanak pl bogártól, vagy visonganak jó cuccokat látva. én még csak nem is ismerek ilyet a környezetemben. Ti ismertek? Tényleg vannak ilyenek?

Figyelt kérdés
színvonaltalan sorozatból pár perces részben( takarítás közben) láttam néha ilyet, de az átlag nőre is vajon illene? szerintem kimondottan bizonyos férfiréteg állít ilyeneket. vagy nem?
2009. ápr. 21. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Barátnőm, húga és anyja is iszonyatosan fél a pókoktól és a lepkéktől.
2009. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó cucc láttára sosem visongottam még, mert ebből a szempontból egyáltalán nem vagyok hagyományos lány. De ha meglátok egy pókot, vagy akármi rovart, ami felém közelít, én is ugrok és sikítok. Mondjuk nyilván nem az éjszaka közepén, hogy fölverjem az egész házat, de akkor is fölébresztek valakit, hogy intézze el, ha meg egyedül vagyok, arrébb hurcolkodok, hogy a közelemben ne legyen.

Viszont tény, hogy vannak olyan lányok, akik mindenre sikítanak. Én csak a rovaroktól félek. De ez teljesen természetes emberi magatartás. Szerintem. (23/L)

2009. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Mit tudna ártani egy szegény kis rovar? :D

Amúgy tudtad, hogy életed során, vagy egy tucat pókot megeszel álmodban? :P

És észre sem veszed.

2009. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Ezt már hallottam. De nem heccelődnél velem, ha tudnád, miért sikítok a rovaroktól. Téged is összecsipkedtek a vöröshangyák ovis korodban? Mert engem igen...

Pók is csípett már meg, és elég kicsi voltam, összesen 4 éves.

Hat éves koromban egy lódarázs csípte meg a bokámat, csak azért, mert átugrottam egy pocsolyát, ami fölött zsibongott...

Kisiskolás koromban visszatérő álmom volt, hogy egy hatalmas pók megesz egy egész zöldalmát, ami kisebb, mint a pók maga. Rettenetesen féltem, izzadságcseppekkel ébredtem.

Van okom a félelemre, és az undorra. (Előtted szóló)

2009. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

összesen=mindössze

bocs, nyelvhelyességi javítás.

2009. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

NOrmális reakció, ha valakit valami váratlanul ér, és megijed. Lehet ez csótány, pók, de az orrod előtt leeső kókuszdió, vagy egy a sötétből előreugró alak.

Azt azonban nehezen tudom elképzelni, hogy egy normális nő felnéz a plafonra , lát egy pókot, és hangos sikoltozásba kezd. Azt meg, hogy egy jó ruha/cipő láttán tegye ugyanezt.

2009. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy normális nő nem sikoltozik egy szép ruha láttán egy bevásárlóközpontban... a bogarak más tészta, ki nem állhatom őket, főleg a pókokat!De azért attól sem sikoltozom:)
2009. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen rovar... Darazsaktól nagyon félek, ha jön egy akkor általában menekülőre fogom, de azért sikítani nem szoktam.
2009. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A pókoktól félek, de nem szoktam sikítozni, csak ritkán, de inkább arrébb ugrok, és szólok valakinek, hogy vigye ki. Ha meg találok egy jó ruhát, azt is elintézem csendesen.

Egy jó ruhát meglátva szerintem egy normális nő sem visít. A rovarok, az más tészta, attól sokan félnek.

2009. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Rovartól nem szoktam sikítani, és nem is ismerek olyan nőt, aki így reagálna. Rovarfóbiás ismerősöm nem is lány, hanem fiú (nem sikít, hanem összerezzen, kővé dermed és iszonyat ül ki az arcára, én meg megyek az összetekert újságpapírral :D:D:D) - ennyit a sztereotípiákról.

Nekem tetsző ruhadarab láttán sem sikítok, örül az ember, esetleg felpróbálja, megveszi, de azért ez nem olyan fontos dolog.

Ha valamiért felsikítok, az akkor van, ha a neten egy, a kutatási témámhoz szükséges könyvet ingyen le tudok tölteni :D:D:D illetve ha antikváriumban kincsre lelek - elég ritka az ilyesmi, azért eufórikus élmény. Vagy ha arról értesülök, hogy egy általam szeretett külföldi zenekar jön koncertezni :D:D:D

Meg van még egy szitu, ami jó esetben sikítozást vált ki belőlem, de az nem ebbe a topikba való :P

Hozzáteszem, ez inkább személyiség kérdése, én amúgy se vagyok túl visszafogott.

2009. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!