Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért védik ennyien Stohl...

Miért védik ennyien Stohl Andrást?

Figyelt kérdés

Például itt is, nem normális aki ilyet csinál


[link]


2011. szept. 6. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mert például ezt komolyan veszitek?


"Szerintem kéne valami megmozdulást szervezni, mint 2006-ban, legalább olyan fontos ez, előre!"

2011. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem valami háborús játékon élő fiatalka találta ki, akinek még ott van a tojáshéj a popóján. :D Azért megnyugodva látom, hogy túl nagy népszerűséget nem nyert egyelőre! :D
2011. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha már link, akkor inkább ez:

[link]

Na ezek tényleg komolyan védik, pár kivétellel.....:)

2011. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jézusom, én ezt nem is olvasom tovább. Tényleg ennyire hülye emberek vannak ebben az országban? Nevetséges indokok jönnek fel, amiket itt már megbeszéltünk. Családja van, kisgyereke, akiről gondoskodnia kell, drog prevenciós előadásokat tartott, ezért nem kéne börtönbe mennie, blabla. Úristen... Ittasan, bedrogozva okozott balesetet könyörgöm. NEM, egyáltalán ne ússza meg ennyivel!

Nekem van olyan ismerősöm, aki szimplán ittasan okozott balesetet, a barátja ott halt meg mellette. Ő is megbánta, sőt... azért azzal a tudattal élni, hogy megölte a barátját, hát... mindegy. Azt hiszem nem kell mondanom, hogy ő 10 hónap sokszorosát kapta, jelenleg is tölti a büntetését, pedig élete végéig bűnhődni/vezekelni fog lélekben. Ennek is enyhítő körülménynek kéne lennie?? Jogosan van börtönben, ahogy Stohl bácsi jogosan kerül oda és igaz nem okozott halálos kimenetelű balesetet, de NEM RAJTA MÚLT, hogy nem lett az... Felelőtlen volt, ennek pedig igen is vannak következményei. Csúnya is lenne, ha az ilyenek megúsznak. Lehet így felháborodnak ezek az emberek, de tényleg ha ők lettek volna a másik autóban, ők, vagy közeli hozzátartozójuk sérült volna meg akárcsak hasonló balesetben, akkor kevésbé lenne nagy a szájuk azt hiszem.

Ennyire nem tudják egyesek felfogni, hogy mit okozhat egy ittas/bedrogozott száguldozó idióta egy úton? Nem egy család életét teheti tönkre 5 perc alatt egyszerre és az hogy most ez nem történt meg, vagy csak szerencsésebb kimenetellel, az nem jelenti azt, hogy nem kell bűnhődnie azért, mert egy idióta (volt). Ha nem okozott volna balesetet akkor is megérdemeli egy ilyen felelőtlen sofőr (nem, csak a Stohl Buci, hanem bárki), hogy kivonják a forgalomból egy kis időre.

10 hónapba meg senki nem fog belehalni, még én nőként is kibírnám féllábon. Mire hozzászokik jöhet is haza, bár gyanítom 5 hónap múlva már újra kint vigyorog.

2011. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!