Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele, hogy jobb...

Mit csináljak vele, hogy jobb kedve legyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány.

Most kezdődött ugye a suli.

És ő olyan félős :/

A barátnői is elköltöztek :S

Ő ilyen csendes,aranyos,visszafogott lány, és a többi lány meg a tipikus pláza kurvä :S

És szerintem nincsenek valami jóban vele :(

Mit tudok csinálni ?

Teljesen szomorú és látom rajta és ne akarom h egy ilyen kis vidám aranyos lánynak rossz kedve legyen.

Am 16 éves.


2011. szept. 1. 14:59
 1/4 anonim válasza:
Csak menj hozzá oda és beszélgess vele:).Mondj neki viccet,nevettesd meg,vagy bármi.Ha magától nem annyira beszél,kérdezősködj.Biztos van olyan téma,ami mindkettőtöket érdekel:)Én is hasonló típusú lány vagyok egyébként.Az ilyen lányok szerintem sokkal többet érnek,mint a plázak*rvák:D
2011. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is :) <3
2011. szept. 1. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
jó ilyet olvasni :) Szerintem ha kedvesen közeledsz hozzá akkor bárminek örülne.. csak érezze, hogy valaki vele is szívesen beszél, számít rá stb. Ettől megjön az önbizalma
2011. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Első vagyok.Majd írj,hogy sikerült:D.Kíváncsi vagyok :)
2011. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!