Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi magyarok miért nem teszünk...

Mi magyarok miért nem teszünk semmit hogy jobb legyen NEKÜNK?

Figyelt kérdés

Nem a pártokra értem, nem a kormánynak kellene megoldani a gondjainkat hanem nekünk civileknek, pl a cigánykérdést csak mi tudnánk megoldani, hiszen a fidesz vagy később akár ajobbik nem irthatja ki őket mert az egész világ ellenünk fordulna. Viszont mi, mint civilek összefoghatnánk, és egész egyszerűen elsöpörhetnénk majdnem minden problémát.( Javaslom a cigányokkal kezdjük.)

Külföldön ez így megy és beválik, mi miért nem állunk fel?


2011. febr. 24. 12:47
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
és a kínai?
2011. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
én kérdeztem előbb. :)
2011. febr. 24. 13:05
 3/21 anonim ***** válasza:
Akkor kezdjed például te, aztán egy bolonddal kevesebb...
2011. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Hát nem tudom, hogy hoyg is gondolod, de ha az emberek civilként elkezdenék irtani a cigányokat, akkor csak napok kérdése lenne, hogy lebombázzák az országot. (Nem tudom, hol látsz ilyen "megoldást", de szerintem csak valami hülye akciófilmet néztél)
2011. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A civilek mégis hogy oldanák meg a cigánykérdést?Egyelőre sehogy,viszont nem adok sokat neki és betelik a pohár mindenkinél,aztán majd elűzzük őket.

Rohadt volna az anyjába a feje az összesnek.

2011. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
A megoldás egyszerű: fel kell lázadni a pics*ba, cigányokat kiírtani, orbánékat el kell űzni.
2011. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De ti meg csak hőbörögtök a pc előtt, nem tesztek semmit, még gondolni sem tudtatok erre. Csak a szátok nagy, illetve még az sem mert csak itt a fórumon mered kimondani hogy szemét cigány! Élőben nem mered kimondani!


És igen a civileknek kell megoldani ezt aproblémát ahogy pl Finnországban is nem rég 26-an összefogtak és kiírtottak egy egész cigány családot mert már nem tudták tovább őket elviselni! Kurucz.info-n van sok ilyen, olvasgassátok... még hogy a magyar nem gyáva. Ha bátor lenne nem itt tartanánk.

2011. febr. 24. 13:27
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen? A Jobbik mikor akarja kiirtani a cigányokat? A Jobbik romaprogramja vállalható.

Mi is tennénk valamit, de a hülye orbán is feloszlatta a magyar gárdát, mert neki ez nem kell, mert majd ő rendet tesz. Rendet tett? egy nagy szart.

2011. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 hollófernyiges ***** válasza:
Volt már négy ilyen derék magyar ember aki saját kezébe vette a dolgot, azóta az előzetesben várják az életfogytiglant, teljes joggal.
2011. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
kérdezőnek: persze, hogy nyílt utcán nem merünk cigányozni, mert mindjárt ott teremnek vagy 20-an késsel , és a rendőrség meg csak röhög.
2011. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!