Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok azzal, hogy...

Egyedül vagyok azzal, hogy nem kedvelem Olaszországot és az olaszokat?

Figyelt kérdés
Általában mindenki olyan olaszmániás.
2011. aug. 31. 16:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagy egyedül vele, nekem se túl rokonszenvesek, bár különösebb bajom sincs velük. Közömbösek. A nyelvük szerintem csúnya, de erről nem tehetnek szegények.
2011. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%

pedig a spanyol ugyanolyan "cigány" nép, mint az olasz

nem?

2011. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
35%
Egyedül vagy.
2011. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

19:10!


én nem így fogalmaznék

nem cigány népek, mediterránok.

(nem pejoratívan)


de pont ezért írtam h érdekes h a spanyolokat szeretem, olaszokat meg nem:)

2011. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Semmi közük nincs a cigányokhoz.
2011. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%
Ambivalens érzelmek fűznek engem is az olaszokhoz. Meg kell hagyni príma a konyhájuk, gazdag kultúrával rendelkeznek, a divat világában is az elsők között vannak, de IRRDATLANUL ÁLSZENTEK. Van bennük egy nagy adag szexualitás ez tény, de ezt fel sem merik válalni, hanem olyan sunyi módon perverzek. És kivülről játszák a nagy szent, templombajárót, szóval nem igazán tudják mit akarnak.
2012. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Starsky86:


akkora baromságot írtál, mint egy ház. Ezt már elsütötted máskor is valahol (azt hiszem, kérdés formájában). Mi ez a "sunyi módon perverzek"????? Ismered te egyáltalán az olasz embereket? Fenét.

2012. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!