Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok azzal, hogy...

Egyedül vagyok azzal, hogy nem kedvelem Olaszországot és az olaszokat?

Figyelt kérdés
Általában mindenki olyan olaszmániás.
2011. aug. 31. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem.
2011. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Nekem semmi problémám nincs velük, Mussolini propagandát indított azért, hogy megkapjuk a régi területeinket, valamint Olaszországban tüntetések zajlottak magyarország megsegítéséért '56-ban.


A mostani olaszokkal azért van némi probléma, ha jobban meggondolom. a nagy olaszmánia pedig abból fakad, hogy ők olyan trendik és vagányak...

Én szerintem pont ez a trendivéválás az olaszok romlásának oka.

2011. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem semleges. Én az embert figyelem és nem a nemzetségét.

Akkor viselkednék csak fanatikus felsőbbrendű magyarként, ha azért, mert magyar vagyok el akarnának nyomni. Addig csak simán magyar vagyok, aki szereti a külfödieket is. Én az ember belesejét nézem.

2011. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
*Magyarország
2011. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Szegényebb lenne a világ az olasz divatmárkák, ruhák-cipők-parfümök nélkül. Szeretem az olasz konyhát, a tésztaételeket, a tiramisut, az igazi olasz fagylaltot, tetszenek az autóik, hosszan tudok gyönyörködni egy Maseratiban, szépek a tengerparti városaik, egy élmény arrafelé nyaralni, ráadásul annyival életvidámabb nép, mint a miénk, még a legszegényebbek sem panaszkodnak folyton.... jók a filmjeik, a színésznőik gyönyörűek, mi baj az olaszokkal?
2011. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

Nem.

A házban, ahol laktam a "Gianni" nevű romániai kisebbségi embernek van az olasz étterme.

Az olaszok nem képesek kussolni, állandóan vakerolnak, állandóan Magyarországot fikázzák.


Az egyik olasz üzletvezetőnek elcsórták a laptopját, máris a házban lakókra fogta, mondván azok tehették csak, mert szegények...

2011. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

érdekes

bennem is van egy ilyen megmagyarázhatalan ellenszenc az oalszok iránt

nem tetszik a nyelv, kultúrájuk se vonz, nem mennék oda nyaralni se stb..


ami azért érdekes mert egyébként a spanyolokat meg imádom!


meg mindent ami spanyol!!

foci, nyelv, kultúra, kaják, emberek, természet:D



szóval érdekes:)

2011. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

*ellenszenv

*olaszok

2011. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
*megmagyarázhatatlan
2011. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Az ország valóban szép, az ételük is finom, de maguk az olaszok valahogy nekem sem szimpatikusak.


A spanyolokat viszont én is szeretem. :]

2011. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!