Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek új életet?

Hogyan kezdjek új életet?

Figyelt kérdés

egy teljesen új városba költözöm, ahol nem ismerek senkit és semmit, ráadásul külföldön is van, tehát 1000 km-es körzetben egy lelket sem fogok ismerni. Zárkózott, szerény, magának való, esetlen lány vagyok. Hogyan változzak meg, mert ebből már elegem van? Hogyan legyek magabiztos, erős, határozott, egyedi, nyitott mégis barátságos és kedves?

köszi

19/L


2011. aug. 30. 18:34
 1/3 anonim válasza:

Hát nagyon nehéz kérdés ez, mert nagyon nehéz megváltozni. Viszont én is valahogy így vagyok, szóval zárkózott, félénk lány. Egy időben nekem is elegem lett abból hogy ilyen vagyok, (mondjuk nekem mondogatták is hogy csöndes vagyok meg visszahúzódó meg nemtom...) aztán végül (nem emiatt) átmentem másik suliba, ahol kezdetben ugyanilyen voltam, de megtanultam nyitott lenni. Nem is vettem észre, se sokkal közvetlenebb lettem, és szerintem egyszerűen azért mert ismeretlen helyre mentem, és talpra kellett állnom. Ha kiköltözöl, és veled ez nem fog megtörténni, erőltesd!


Hajrááyeaaaa !!

2011. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, hát remélem, hogy sikerül megváltoznom ott, mert a tulajdonságaim (csak mert nem bírtam nyitott lenni) miatt már elég sok jó lehetőséget elbénáztam , sajnos
2011. aug. 30. 18:51
 3/3 Fénysebesség válasza:
Nagyon megfogott a kérdésed, jó, hogy pont rábukkantam. Úgy gondolom, ebben pont tudok segíteni, mert én is átmentem ezeken, de hirtelen nem tudnám átadni markánsan a tapasztalataimat. Talán a legfontosabb, hogy először feltérképezd a magaddal való kapcsolatodat, és fogódzókat találj azokban, amikben jó vagy. Mindazok a dolgok, amiket el akarsz érni, nem a csillagos égben találhatók, hanem benned, mint valami magocskák,amiket még nem keltettél ki. Örömmel segítek, egészen biztosan fogódzókat tudok adni neked ebben. Ha ez bővebben érdekel, írj bátran! :)
2011. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!