Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan jöttök ki a szomszédait...

Hogyan jöttök ki a szomszédaitokkal?

Figyelt kérdés

Vannak rossz szomszédok is,velük hogyan viselkedtek?

Harag miért jött létre?

Barátság?


2009. ápr. 18. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik szomszéd asszonnyal jóformán mindig a boltban futok össze...a másikkal sem találkozom sokkal többet.Korán megyek dolgozni későn jövök.Télen soha nem vagyok itthon világosban hétközben ha dolgozok.Egy szomszéd volt akivel volt probléma.Mikor ide költöztek sokáig ,hetekig hajnalig ordíttaták a zenét.Amióta nem csinálják,nincs gond.
2009. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kertes hazban lakunk, az egyik szomszed csalad kulfoldon el, nem sok vizet zavar. A masik csaladdal miota csak itt lakunk (20 evvel ezelott egyszerre epitkeztunk), nagyon jo a viszonyunk. Kozos nyaralas, kertiparti, mindenben segitjuk egymast (pl. kerti, hazkoruli munkak).
2009. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kertes ház.Jobb szélső szomszéd elmegyógyitézetben van,szegény sokszor bekattant..így jobb neki.Szóval most egyáltalán nincs semmi mozgás..Bal szélső pedig egy unatkozó vénasszony..képes volt azért feljelenteni minket mert 2-3 hetente nyáron lent főztünk a kertben bográcson.,,Irritálják a főzéstől keletkező illatok''..gondolhatjátok.Arréb kellet pakolni a farakást 5 méterrel.Úgy hogy tudta,hogy a férjem rákos beteg és nem rég műtötték.Gondolhatjátok azóta milyen a viszonyunk.
2009. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk is kertes ház van és szinte az egész utcával jóban vagyunk:D kivétel egy-két hangoskodó vagy különc ember
2009. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tade ***** válasza:
100%
En kulfoldon elek egy tombhazban, ahol rajtunk kivul meg 5 csalad lakik. A hazhoz nagy fakkal teil park tartozik. En es a parom vagyunk csak fiatalok, a tobbi csalad mind nyugdijas. En 2 muszakban dolgozok a parom is reggel megy este jon. Az idos nenik meg egesz nap soprogetik a leveleket, rendben tartjak a parkot mert semmi ma sdolguk nincs stb. Minidg azon megy a vita, hogy keveset segitek, hogy fiatalkent megcsinalhatnek mindent egyedul, a lepcsohaz takaritasatol kezdve a park karbantartasaig.Ha azt mondom, hogyha mennek leveleket osszeszedni hivjanak nyugodtan megyek. De ok erre mindig azt mondjak, ok oten siman megcsinaljak, ugy sincs semmi dolguk egesz nap. Soha semmi nem jo nekik, barmit csinalunk a parommal. En megmondtam nekik, ha megfizetnek takaritom helyettuk is a lepcsohazat, de az sem jo. Soha semmi nem jo. Ha nem takaritom a ram eso lepcsoreszt 1 heten egyszer megszolnak. De azt le kell nyelnunk a parommal, hogy az egyik oregembernek 4 macskaja van, akik ki-be jarkalnak, neha ossze van k@kazva a lepcso, vagy osszepisilve. Mindenhol macskaszor van (ne ertsetek felre szeretem a cicakat, de mikor reggel felmosom a ram eso lepcsoreszt, es este mar macskasz@ros, akkor lilul a fejem, de ez van :)
2009. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szembeszomszédom imádom,van egy irtó édes kisbaba,szegény anyukája aggódott is,h nem zavar e ha ordít,de persze nem.A többi szomszédot alig látom,sajnos vagy szerencsére,de senkivel sincs baj.

Egyedül az alsó szomszédtól félek,tényleg tök véletlenül áztattuk be,csöpögött a csap és kicsit kifolyt de rögtön feltöröltük,erre kiderült,h lefolyt és beázott szegény.Persze hajnali 5kor vette észre és csengetett én meg nem gondoltam,hogy ez volt a probléma,ezért nem nyitottam ki.Meg is haragudott szegény nagyon,azóta parázok.Az ágyam is nagyon nyikorog,meg sem merek szinte mozdulni,nehogy zavarja,zenét sem merek hallgatni,a magassarkút is csak akkor veszem fel ha már indulok,mert tényleg félek tőle:(

2009. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:D:D:D


Szembem laknak:

Egész nyáron nyitva az ablak és ilyeneket hallani "neked megyek a nagykéssel!". Ezt igy anya a lányának. Szokásuk még egész nap kiabálni és sikitozni is :D Este meg a kiskutyájuk nyomja végig.


balra szomszéd:

3 gyerek van. A legidősebbel már nincs baj, de a két kicsi állat. Szó szerint. Mint a cigányok. Egész nap az utcán, hajnaltól estig. Sikitoznak, kiabálnak, minden bajuk van. A szemben lakókkal szoktak közös műsort csapni. Ugye ott meg az egyik gyerek szefos... Az még a jó amikor az visit az utcán.


jobbra szomszéd:

Hajnalban a kutya vonyít, hogy engedjék be. Persze kaukázusi... Benn tartják a lakásban, és ha kirakják vonyít nekik. Amúgy ők a legcsendesebbek. :)


Jó itt lakni, csak egy-két lövés kell a levegőbe, és csend van egy darabig.

2009. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!