Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnak a magyarokho...

Hogy viszonyulnak a magyarokhoz a Türk népek?

Figyelt kérdés

Ugye sok helyen türk népként tartják számon a magyarokat ezért van az hogy a törökök is nagyon kedvelnek minket, a rokonaiknak tartanak :)

De mi a helyzet a többi türk néppel? (azeri, üzbég, kazah, tádzsik, kirgíz stb) Ha tudják is hogy létezünk ők is a rokonaiknak tartanak bennünket vagy csak a törököknél él ez az egyfajta rokonság?

Hogy viszonyulnak hozzánk? Miben nyilvánul meg?


Mindenre kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban ! :)



(apropó mellék kérdés: tapasztaltátok már h a törökök kedvelik a magyarokat?:D)


2011. aug. 28. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Bécsben elég sok törököt ismerek, ők baromi jó fejek, úgyhogy jól éreztem magam köztük.

Úgyhogy egy tipp: ha Törökhonba kívánsz menni, de az túl messze van, akkor Bécs a legalkalmasabb a törökök megismerésére.

2011. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

hát vannak akik jól kijönnek egymással, de olyan is akad akit a pokolba küldenél.

Egyéntöl függ szerintem, kivel mennyire jössz ki jól

2011. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!