Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a legjobb módszer ha...

Mi a legjobb módszer ha néhány cigány belém köt pl utcán?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 20:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
00:01 - es vagyok. Előtte fújj rájuk könnygázt vagy bármi hasonlót!
2009. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
80%

az elfutás nem megoldás telefont és egyéb értéket nem szabad odaadni és a legfontosabb nehagyd hogy kipakoljanak a zsebeidből vagy ne hagyd hogy kipakoltassanak mert náluk azt jelenti hogy becsicskulsz nekik és jobban rádszállnak nálunk volt egy nagypofáju cigánygyerek aztán mikor egyik span lebaszott egy jókora állast neki többet nem mert kérni semmit max ha kért is vmit és nem volt a válasz elfogadta:)

ha beléd is kötnek inkább verd meg őket vagy csak üsd inkább legyen becsületed még ha utána ha rád jön 50cigány és szétütnek:/

még egy jó tanács jó ha van neked is háttered persze nem kihasználni kell hanem okosan használni nekem is van mégse mindenkire azt hívom aki nem tetszik vagy velem szórakozik de ha vmi mégis lenne tudok kinek szólni illetve tudok szólni vkinek aki ismeri az illetőt hogy állítson magán:D

nem is volt soha olyan hogy megvertek volna:)

vagy hogy pénzt illetve mást adtam nekik:)

2009. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
100%
Én például mindenhova baltával megyek. (nem vicc) A kedvenc edzett acél baltám mindig nálam van, hogy miért pont balta azt nem tudom, de volt már hogy meglátta a cigány és elfutott. Van egy kényelmes pici hordtáska az oldalamon, a kabátom alatt, abban tartom.
2009. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%
Ne tűmj áldozatnak! Ha pl. egyedül bandukolsz este, nagy baj ha feltűnően részeg vagy. A verekedést nem ajánlom, mert mielőtt te úgy gondolnád, hogy éles a helyzet ők már ütnek. Ha viszont nem esel el, vagy erősnek tűnsz, akkor szúrnak. Egyszóval közlekedj határozottan, ne állj szóba velük, akor se ha barátságosan szólnak hozzád. Ha támadnak fuss el valahova, ahol magyarok vannak. A köztéri kameráktól nem félnek. Különösebben a börtöntől sem.
2009. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Szégyen a futás de néha hasznos, tehát ha belédköt akkor fuss el. Menj be egy boltba vagy egy olyan helyre fuss ahol van térfigyelő kamera vagy sokan vannak.

Jobb megelőzni a bajt mert ha feljelented akkor megtalál és megver, ezt olyanok mondták akik ilyen körökben mozogtak vagy nagyon ismerik őket.

Pénzt a bankkártyádon tartsd mert azt ha elveszik akkor letiltatod, amúgy meg PIN kód nélkül nem mennek vele semmire.

Telód legyen zsebbe és semmi estre se vedd elő akkor se ha az időt kérdezi, tőlem már egyszer leakarták nyúlni, akkor kapcsoltam amikor előállta azzal hogy szeretné megnézni a telefonomat, rögtön zsebrevágtam és elhúztam onnan.

2009. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Fuss el vagy csicskulj be nekik, megtörnek ugyis előbb utóbb, ha hagyod magad!
2009. dec. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
65%
A gázspray elönyös ha van nálad...pisztoly még elönyösebb.....280 tagú skinhead banda--->nyert ügyed van!!
2009. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
fuss minél gyorsabban! ha elkapnak véged!
2009. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
12%

Rák az agyadba!!!

Ugyan úgy támad egy cigány is mint egy PARASZT!!!!!

2010. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
késeld meg őket xD
2010. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!