Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a legjobb módszer ha...

Mi a legjobb módszer ha néhány cigány belém köt pl utcán?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 20:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Ha elfutsz, minél gyorsabban és jó messzire!


A második módszer, hogy kérdés nélkül kiosztasz két marha nagy pofont ököllel a legnagyobb pofájúnak aztán a második legnagyobb pofájúnak, de mivel feltételezem nem vagy harcművész ezt a megoldást nem javaslom.

2009. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Ez attól is függ milyen típusú cigányok, de legtöbbször tényleg a futás a leghasznosabb, vagy gyúrd ki magad
2009. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Füled mellett gyalogút, nem kell rájuk figyelni. Nekik ez a szórakozás, büdös cigók:)
2009. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Fuss el, mert ebben a "demokratikus" rendszerben akármit csinálsz, te szívod meg.
2009. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

Ezt egy olyan embertől hallottam, aki cigánylakta környéken él már jó ideje - a saját tapasztalatait mondta el, azt adom én is tovább: ha meg tudod tanulni és vissza tudod adni a stílusukat (beszéd-, mozgás- és viselkedésmód, szleng, kifejezések, stb. - tehát szóban és magaviseletben egyaránt "az ő nyelvükön szólni"), akkor először általában meglepődnek, aztán megörülnek, és vagy elengednek, vagy egyenesen megpróbálnak majd haverkodni.

Lényegében ez kb. olyan, mintha egy ember, akiről te tudod, hogy francia, egyszerre hirtelenjében magyarul szólna hozzád. Te is biztos elcsodálkoznál rajta előbb, aztán nyomban meg is örülnél neki.

2009. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
nincs jó megoldás visszaütni eszedbe ne jusson azzal csak hergeled őket és konkrétan szarrá vernek. a legegyszerűbb ha látod hogy jönnek akkor sarkon fordulsz és elfutsz a francba amíg tudsz ha már utol értek akkor én annyit csináltam hogy amikor képen akart ütni akkor megfogtam a kezét és hárítottam azt amikor elkezdett üvöltözni hogy pusztulj innen akkor teli torokból üvöltöttem hogy nyugalom tudod kb. úgy mint a kutyákra akik rádtámadnak
2009. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
második 20:46-os szerintem ez nem igazán jön be pláne ha nem úgy öltözködsz mint ők nem fogok csak azért lemondani a bakancsról és nem fogok rohadt nagy arany nyakláncokat hordani a nyakamba se rózsaszín meg mit tudom én hogy milyen színű ruhákat hordani esetleg még megoldás a gázspray persze utána rohadt gyorsan fuss mert ha utolérnek akkor kampec
2009. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%

Ruháról és ékszerekről pont nem volt szó, az pont nem lényeges.


De viselkedés- és beszédmód annál inkább.


Egyébként akitől ezt hallottam, az szintén bakancsos, ha ez jelent valamit. Ő se mondott le róla - nem is kellett neki.

2009. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
mondjuk az igazság az hogy hozzám futottak és egyből képen nyomtak szóval sokat nem kérdeztek
2009. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%

van pár módszer.

1 idegen nyelven elhadarsz valamit, majd kedvesen mosolyogsz minden beszólásra, és tudatod velük, hogy nem érted.

2 ha csoportos támadás van

két dologra kell figyelni, egy , ne legyen ütétávolságban a támadó, mindig hátrálj, ha közeledik

2 sose engedd, hogy egy másik mögédkerüljön, SOHA, bevált módszer, hogy az egyik kötekedéssel elvonja a figyelmed a másik mögédsétál, ha ilyennel találkozol fuss el azonnal.

Ha kéri a pénztárcádat, vagy telefonodat, és persze nem tudsz elfutni.

Add oda neki

2009. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!