Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki cigány? Hogy döntik el ezt...

Ki cigány? Hogy döntik el ezt el? Csak börszín alapján?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 18:35
1 2
 11/20 anonim válasza:
60%

Sziasztok


En cigany vagyok feher bôrrel, es a csaladomban is csak fehér bôrû kék szemû emberek vannak.

Ami pedig a rasszistakat illeti igenis dolgoznak a ciganyok es aki azt mondja hogy a ciganyok nem tanulnak azokbol csak a rasszizmus szol.

En idegen vezeto vagyok ( beszélek franciaul, flamandul,angolul es spanyolul ), a nôvérem szàlloda menedzser a Mariottba, a tobbi csaladtagom zenesz ( magas szinten mivel bejàrtàk màr a vilàgot ) es van kôztûk fodrasz, pap (aki svédorszàgban él), zeneszerzô, ûgyvéd.

Rôviden ennyit roluk !

Ugy latszik csak a romaknak a rossz oldalat veszi a tôbbség észre pedig a magyaroknal is van egy par munkanélkuli, csôves és bûbôs

(tisztelet a kivételnek mivel én nem vagyok rasszista de ami igaz az igaz)

2009. ápr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%
Egyem meg a szívüket, öt százalékuk normális.
2009. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
általában a szemük a legmeghatározóbb, felismerhetőbb, ha teljesen fehér vkinek a bőre és mondjuk világos is a haja, a szemében észre lehet venni, ha "van benne egy vonóval"...amugy a legtöbb cigányt fel lehet ismerni...vagy bőrszín,szemszín,hajszín alapján, szag alapján...de ha megszólalnak akkor már biztos lehetsz benne... mellesleg tényleg vannak, akiknek csak nagyon kis százalékuk cigány(valamelyik nagyapja, v nagyanyja az volt), de azokat meg minek kéne cigánynak tartani? én sem vagyok lengyel, csak mert a nagymamám apukája az volt...A normális cigányokat onnan ismered fel, hogy értelmesen el tudsz velük beszélgetni, esetleg még a szavakat is helyesen ejtik ki,sőt, van, aki meg is tudja válogatni a szavait, vagy ha azt mondja, munkába megy, esetleg azt, hogy két gyereke van és nem is akar többet, akkor az rendes cigány...ja, és ha nem kéri szépen se a pénzed, se a telefonod és nem köpköd
2009. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az, aki a pótlékból él, mindenkivel verekedik, sosem fürdik, megveri a terhes nőt, hogy debil gyereke szülessen, és több legyen a pótlék.

Igénytelenek, sokan vannak, és mindenhol ott vannak.

2009. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Én cigány vagyok,és van egy cigány osztálytársam,akinek hófehér bőre van,zöldes szeme,és nincsenek cigány vonásai,de viszont amikor elkezd beszélni,akkor már látod,hogy cigány.Én ezzel szemben kreolbőrű,nagyon sötétszemű és sötét hajú cigány vagyok,viszont mindenki azt mondja,ha nem lennék barna akkor meg sem mondanák rólam,hogy cigány vagyok.Egyszerűen nem viselkedek "úgy"és nem is beszélek "úgy".Pedig én imádom,hogy cigány vagyok,szeretem a bőrszinemet,a szememet,a hajamat,a kúltúrámat.Ahogy az osztálytársam is.

A lényeg az,hogy nem minden a küllem.Lehet cigánykinézetű magyar,és magyarkinézetű cigány is.Ha megismersz valakit,akkor tudod igazán eldönteni,hogy melyik.

2009. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Sztem amelyik szőke meg kékszemű az már valami kevert, nem tisztavérű cigány
2009. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Azt te csak hiszed.kedves előttem válaszoló!

Ugyanis általában,a fehérbőrű,kékszemű cigányok a legnagyobb cigányok(nálunk csak olácigány)!

2010. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak hiszem de akkor mitől kék a szeme vagy fehér a bőre ha nincs benne fehér vér? nem tudom elképzelni hogy indiából ezt a genetikát hozták
2010. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Zenon ***** válasza:

,,Lehet a cigány is becsületes, le is lövik az amerikaiak, mint most Irakban."


Szerintem te olyan sötét vagy,hogy hozzád képest Dart Vader napisten!De ugyanez vonatkozik a többi lerasszistázó idiótára.Állítom,hogy a többségük azt sem tudja,mit jelent ez a szó,csak hadoválnak.Na mindegy.


A kérdésre válaszolva:


Alapvetően az az ember számít cigánynak,aki annak vallja magát.Persze ez hülyeség,hiszen ezzel nem tudunk pontos becsléseket végezni,hiszen sok cigány származású is magyarnak vallja magát.Biológiai különbözőség és mentalitásbeli különbözőség alapján könnyen elválik,ki magyar és ki nem.

2010. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nemcsak a viselkedésről van szó !

A cigányok jelentős része igenis tiszta, igényesen öltözködik, használ izzadásgátlót (de sok magyar nem!)

Szép házuk van, rendesen takarítanak, esetleg dolgoznak is, de nem ez a lényeg!


Hanem hogy az a heves vérmérséklet bennük van. Szóval ha te látsz egy cigánycsaládot, akik tiszták, igényesek, szép házuk van, gyerekeket rendesen járatják iskolába, nyilvános helyen tudnak viselkedni, lehet veled is kedvesen beszélnek, de attól még üzletelgetnek kétes dolgokkal, vagy ha valami olyat tennél, ami nem tetszik nekik, biztos elkezdenek veled kiabálni, vagy verekedésre kerülne a sor... ezért mondják mifelénk a rendes cigányokra is, hogy " a cigány az cigány", mert hiába lesz valaki rendes, a vérében bennemaradnak ezek a dolgok sajnos..

2012. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!