Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg nincs mit tenni? Itt...

Tényleg nincs mit tenni? Itt vagyunk nyáron csukott ablakok mellett az iszonyat meleg lakásban a szomszéd miatt.

Figyelt kérdés
Most is süt valamit, égeti a zsírt, plusz láncdohányos. Szinte sosem alszik, így kb. hajnal 1-kor tudok ablakot nyitni, remélhetőleg lefekszik addigra és reggel 6-kor már csukni is kell, mert kezdődik elölről. Már megőrülök tőle!!! Állítása szerint ő már fél 11-kor fekszik. Szóval szellemek büdösítik tele a lakásunkat. De annyira büdös bagót szív, hogy van, hogy a hajamon is érzem, hogy beveszi a bagószagot, ha nem csukom be azonnal az ablakot. Évek óta megkeseríti az életünket.
2011. aug. 17. 23:43
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Jó, értem. De maximum tényleg annyit tudtok tenni, hogy elköltöztök, mert a szomszédnak nem mondhatjátok meg hogy mikor mit csináljon. Még azt se tudom egyáltalán megkérni lehet-e, végül is hol cigizzen ha nem az erkélyen, majd bent a lakásban, hogyne..
2011. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Majdnem mindegy sajnos, annyira tömény és büdös cigit szív, ma is a konyhaablakot próbáltam kinyitni, mielőtt ideültem, de azonnal vissza is csuktam. Mintha több szálat is égetne egyszerre, olyan erős és büdös, talán valami olcsó, erős bagó lehet. Na mindegy, csak most áll a lakáspiac, hiába van 3 ingatlanosnál is bent a lakásunk, nincs igazán érdeklődő. Sajnos!
2011. aug. 18. 23:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!