Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg nincs mit tenni? Itt...

Tényleg nincs mit tenni? Itt vagyunk nyáron csukott ablakok mellett az iszonyat meleg lakásban a szomszéd miatt.

Figyelt kérdés
Most is süt valamit, égeti a zsírt, plusz láncdohányos. Szinte sosem alszik, így kb. hajnal 1-kor tudok ablakot nyitni, remélhetőleg lefekszik addigra és reggel 6-kor már csukni is kell, mert kezdődik elölről. Már megőrülök tőle!!! Állítása szerint ő már fél 11-kor fekszik. Szóval szellemek büdösítik tele a lakásunkat. De annyira büdös bagót szív, hogy van, hogy a hajamon is érzem, hogy beveszi a bagószagot, ha nem csukom be azonnal az ablakot. Évek óta megkeseríti az életünket.
2011. aug. 17. 23:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

"Égessetek füstölőt meg illatos gyertyát a lakásban, "


Na és amikor úgy bűzlik a gyerekszoba, mint egy kocsma?

Ültessem a gyereket két illatgyertya közé?

2011. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
6%
De igen nálunk is jött fel a káposztaszag folyamatosan az alsó szomszédtól, és? Nem értem hogy lehet minden apróságon leállni problémázni, de biztos ezért ilyen idegbeteg a legtöbb ember...
2011. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
73%

Klímát nem tudtok beszerelni?

Egyébként tényleg durva a szomszédod, én sem bírnám.

2011. aug. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%

"...koltozz kertes hazba!..."


Ott is lehet szívni.

Volt olyan, hogy egyszer szomszéd gondolt egyet és belevágott a disznótenyésztésbe.

A szag meg a legyek miatt eladhatatlan és élhetetlen lett a környéken lévő házak.


Sajnos a kertvárosi családi ház a tuti, de azt aranyárba mérik, még átlag keresettel se lehet róla álmodni. :(

2011. aug. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért más a káposztaszag nappal (vagy akár este is), mint mondjuk éjfélkor égett zsírszag bagófüsttel párosítva. Idegbeteg meg amúgy te lehetsz valószínűleg. :)))
2011. aug. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Aragog ha jól sejtem te is olyan vagy aki ezerrel bagózik ki az ablakon és baxik rá hogy más szagolja szenvedélyed.
2011. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy a kertvárosi házban is vannak hasonló problémák. Ha nem is a szaggal, de pl. a lármázással keseríti a közvetlen szomszédunk az életünket.
2011. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
A klíma is rész megoldás, mert a belső levegőt keringeti csak, bár tényleg a legjobb ami kihozható a helyzetből.
2011. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem hogy lehet minden apróságon leállni problémázni, de biztos ezért ilyen idegbeteg a legtöbb ember.."



Mindennek van határa. Engem a falfúrás nem szokott idegesíteni, mert tudom, hogy bizonyos munkákat el kell végezni. Engem is eláztattak, én is eláztattam az alattam lakót, megbeszéltük, rendeztük normálisan.

De nem hiszem el, hogy asztmásan, meg kisgyerekkel tömény bagófüstöt kéne szagolnom a saját konyhámban meg a gyerekszobában.

2011. aug. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
A problémát nálam az súlyosbítja, hogy ezt mindig este csinálja kb. 9-10 magasságában, amikor már én is szeretnék ablakot nyitni+aludni és nem arra ébredni, hogy bűz van és ugrálni ablakot csukni. Van klímánk, de én szeretem a kinti friss levegőt, illetve szeretném.
2011. aug. 18. 00:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!