Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg nincs mit tenni? Itt...

Tényleg nincs mit tenni? Itt vagyunk nyáron csukott ablakok mellett az iszonyat meleg lakásban a szomszéd miatt.

Figyelt kérdés
Most is süt valamit, égeti a zsírt, plusz láncdohányos. Szinte sosem alszik, így kb. hajnal 1-kor tudok ablakot nyitni, remélhetőleg lefekszik addigra és reggel 6-kor már csukni is kell, mert kezdődik elölről. Már megőrülök tőle!!! Állítása szerint ő már fél 11-kor fekszik. Szóval szellemek büdösítik tele a lakásunkat. De annyira büdös bagót szív, hogy van, hogy a hajamon is érzem, hogy beveszi a bagószagot, ha nem csukom be azonnal az ablakot. Évek óta megkeseríti az életünket.
2011. aug. 17. 23:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
15%
Nem cigizek egyáltalán de nem zavar ha más igen, idegbeteg se vagyok, én csak csodálkozom néha az embereken. De hidd el ennél jobban nem érdrkel a dolog, a ti bajotok nem az én bajom, adtam 1 tippet hogy elviselhetőbb legyen, ami amúgy magától is eszébe jut szerintem bárkinek, ezen (meg a költözésen) kívül meg nem tudom mit lehetne csinálni. De ha azért lett kiírva a kérdés, hogy sok együttérző, szomszédot szidó válasz érkezzen akkor megyek is...
2011. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Egyébként már tényleg ki vagyok idegileg és tényleg a szomszédtól! De ha valami el kezdi zavarni az embert (főleg ilyen dolog, ami felett nem lehet elsiklani, mert büdös jön be a lakásba) az napról-napra egyre jobban zavarja.
2011. aug. 18. 00:43
 23/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom, írtam-e, de áruljuk a lakást már több, mint fél éve. És már sajnálom előre azt, aki ideköltözik.
2011. aug. 18. 00:45
 24/32 anonim ***** válasza:
16%
Csak azt nem értem, hogy a füst hogy lehet annyira okos, hogy az ő ablakán egyenesen ki, a tieteken meg egyenesen be. Távirányítós?
2011. aug. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
82%
Szívesen meghívlak hozzánk és tanulmányozd a füst útját.
2011. aug. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
49%
:)))))))))Bazz.. ez a távirányítós versenyző kivert a biztosítékot nálam... :))) Majdnem leestem a székről.
2011. aug. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Szélcsendben ha valaki úgy cigizik, hogy az ablakon fújja ki a füstöt (és ilyenkor nyáron bizony nyitva vannak az ablakok), akkor a felette lévő 2-3 lakást ha nem is vastag füstbe burkolja, de azért egy nem dohányos számára épp elégé zavaró büdöst tud csinálni egy szál cigivel is.

Sajna tapasztalatból tudom. :(

2011. aug. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Fölénk meg új család költözött, a nő... mit némber állandóan ordítozik, minden kis dolgon, a kisgyerekkel ordenáré módon beszél ("miért kell felzabálni mindent te kis ge.ci, hogy dögöltél volna meg" és hasonlók). Általában este zendít rá, de volt olyan hogy délelőtt mondta a magáét. A másik kedvenc az, amikor elkezdenek kopogni valamivel a fejem felett, általában este.

Nálunk a szagokkal nincs különösebb probléma egy tégla társas házban élünk, 1 probléma van, hogy, közös a WC szellőzője és valaki állandóan a budin bagózik, és a füst lefelé száll.

2011. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Egyébként elég rossz is a fekvése a háznak, szinte alig szokott mozogni a levegő, kvázi állandóan felfelé száll a füst. Meg annyira büdös is a bagója, valami olcsó, sz@r lehet.

Mi Szegeden lakunk, aki annyira túlzásnak tarja a soraimat, meg távírányítós füstöt szeretne szívni, szívesen vendégül látjuk! :)

2011. aug. 18. 22:56
 30/32 A kérdező kommentje:

Aragog! Én útálom a füstölő szagát, volt egy időben, hogy a banya próbálkozott vele, gondolhatod, amikor a görényszaggal keveredik a füstölő szaga, az még milyen jó!

Én egy átlag szomszédot szeretnék, aki nappal dolgozik, eszik, tv-zik, stb., éjjel ALSZIK!

2011. aug. 18. 23:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!