Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Attól, hogy dagadék vagyok...

Attól, hogy dagadék vagyok még elmehetek éjszakai strand bulira?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:34
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
59%
Az egyik haveromnak duci felesége van,van két kislányuk,szóval ennyit arról,hogy a kövér csajok nem jönnek be senkinek,igenis van olyan férfi,akinek bejönnek.Kérdező,menj el nyugodtan,ne törődj senkivel,aki beszólogat. Érezd jól magad:)
2011. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne? A nagyon sovány pasik is elmennek, pedig ők milyen undorítóak szegények? Mindenki rajtuk röhög.
2011. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
59%
Ez hülyeség miért maradnál ki a jóból ? Most azért mert nem vagy pálcika alkatú . Hidd el hogy mindenkiben lehet hibát találni aki netán beszólna csak magáról szeretné elterelni a hibát mert benne ríttig több van mint benned . És ne legyél ennyire negatív fő a boldogság :) !!! Az én észre vételem meg az hogy a strandra járók többségének nincs tökéletes alakjuk ! Másrészt meg lesz veled valaki barátok család ?? Mert az meg még jobb !
2011. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
74%
bocsi a figyelmet szeretné elterelni :$
2011. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
60%
Az attól függ teszel e valamit az ellen hogy dagadt vagy :D
2011. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Ha nagyon gátlásos vagy, ne menj!

Nem az itt írogató kö-csögök miatt, akik ilyeneket írnak, h sírva mész haza, mert valszeg senki nem ezt fogja figyelni, rajtad kívűl, mert ha te igen, és végig magaddal vagy elfoglalva, hogy jajj hogy nézel ki, nem fogsz feloldódni, nem fogod jól érezni magad.

Ha el tudsz lazulni, és figyelmen kívűl hagyni a testedet, akkor persze, menj, és érezd jól magad, remélem a 2. az igaz;-)

2011. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy dagadék vagy! Általában a legszebb lányok mondják ezt magukra. Biztos Te is nagyon szép vagy, még ha kicsi is a melled!
2011. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
20%

Jaj szegény lányt mikkel etetitek...."szép vagy, bejössz a pasiknak stb stb stb stb" Aztán jó nagyot fog koppanni. És nem a beszólogatós bunkók miatt akik csak megmondják neki h "igen kövér vagy, ez nem jön be a pasiknak, fogyj le", hanem miattatok. Hát gratulálok, hazudjatok neki még. Engem meg lehet lepontozni.


23f

2011. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
A 08:41-es vagyok. Nekem tényleg a duci lányok tetszenek!
2011. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat jól éreztem magam tegnap, valójában le sem lehetett rólam vakarni a fiúkat:D 170 cm 62 kiló vagyok most, de 60 szoktam lenni :( 18éves.
2011. aug. 13. 19:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!