Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Attól, hogy dagadék vagyok...

Attól, hogy dagadék vagyok még elmehetek éjszakai strand bulira?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:34
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
16%
NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
tegyél fel egy képet, ha nem is magadról, egy hasonló alkatú lányról!
2011. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
84%
Menj el nyugodtan, és ne érdekeljen mások véleménye! Élvezd jól magad, az a lényeg!
2011. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
80%
DE!!!
2011. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne? Ha valakinek nem tetszik, hogy ott vagy, takarodjon haza.
2011. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
18%

"egy kövér, ápolt nő, aki vidám, tele van önbizalommal, és jó társaság, az lehet a pasiknál sikeres"


igen ezt próbálják beetetni a dagikkal, pedig ez egy rohadt nagy hazugság. nyissátok már ki a szemeteket nem egy romantikus vígjátékban élünk. fogyjon le a csaj és akkor majd bejön a pasiknak.


23f

2011. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
59%

Kedves Kérdező!

Ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel!!

"Kinek a pap, kinek a papné"-tartja a közmondás. Sok hapsi a a husis csajokat kedveli, nem csak szexre- félreértés ne essék! Az a duci lány, aki elfogadja magát vidámabb, életrevalóbb, mint sovány társaik, jobban lehet velük hülyéskedni, nem nézik folyton, mit ehetnek meg, és mit nem...:((( És, tudod, egy normális hapsinak ez kell, nem a kalóriaszámolgatós csonti.

2011. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat aranyosak vagytok, szerintem elmegyek :)
2011. aug. 12. 21:02
 29/43 anonim ***** válasza:
58%
Menj el nyugodtan. Van, akinek a belső fontosabb, és van, akinek tetszik is a "dagiság". A víz alatt meg úgysem látszik, éjszaka meg pláne. Érezd jól magad, az a lényeg. Ne foglalkozz azokkal, akik beszólnak, sajnos itt is van mindig sok ember, aki csak azért is leszólja a másikat. Nem tudom nekik ez mért jó, de megteszik. Ők meg legyenek boldogak, hogy most beszólhattak valakinek. :) Menj el, és jó bulit! :)
2011. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
74%
Menj nyugodtan. A beszólogatósok egyszerűen bunkók. Én biztosan nem adnék egy ilyen ember véleményére. Akinek szórakozást jelent másokat megbántani,annak súlyos lelki problémái vannak. Hidd el, azokat az embereket sajnálni kell. Egy idő után egy barátjuk sem lesz, és soha nem lesz belőlük példás szülő, jó eséllyel férj és feleség sem, mert a kamaszok esetleg röhögnek és menőnek tartanak egy ilyen embert,de felnőtt korban már szánják.
2011. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!