Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha kedves...

Miért van az, hogyha kedves vagy, akkor kihasználnak, ostobának néznek és bunkóznak?

Figyelt kérdés
Ha pedig őszinte, talán egy kicsit nyers is, akkor meg tartanak tőled. Talán egy kicsit lekezelőek is.
2011. aug. 11. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az emberi aljasság, ami mostanra már átitatott mindent.


Nagyon ritka a rendes ember. A rendes emberek többnyire mind egyedül végzik, valamelyikből alkesz lesz, a többi meg papnak áll.

2011. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Én kedves vagyok, nem vagyok egyáltalán buta, mégis hülyének néznek páran, de nem tudom, miért és mit kellene ez ellen tennem :/ Ma majdnem elkezdtem sírni egy ilyesmi miatt, hogy hülyének nézett egy nagyon jó ismerősöm...
2011. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pasikkal jártam így. Amikor kedves, figyelmes voltam a kapcsolataimban akkor kihasználtak, eltapostak. Amint elegem lett és kiosztottam őket, majd elővettem a domina modoromat, egyből szőnyeg alatt kúsztak és kedveskedtek.
2011. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogva is lehetsz könyörtelen.
2011. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!