Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Adam Levine miért annyira...

Adam Levine miért annyira nagyon dögös, hogy úgy érzem semelyik más pasi se érhet a közelébe? *--*

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 19:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

22:23 vagyok

Fiú vagyok és nincs párom, remélem nem is lesz, mert veled ellentétben nem ragadnék le 1 embernél.

Te kis cuki :DD

2011. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ha találkoznék 1 adam levine-nel akkor én 1 életre "leragadnék" nála 8)
2011. aug. 11. 12:54
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderülne élőben hogy egy hülye bunkó, akkor ott ábrándulnál ki azonnal, és jöhetne a következő celeb, aki maga az isten.
2011. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
ez igy van,de akkor is ,milyen jól néz ki mááár<33
2011. aug. 11. 12:57
 15/20 anonim válasza:
53%

A kérdezőt orvos látta már? :O

Szerintem se rossz ez a Levine gyerek, sőt. A zenéit is bírom, de az hogy ennyire oda legyek érte az már túlzás.


Tudod egyáltalán hogy hány éves, milyen szokásai vannak, milyen az élete, hol lakik, stb. ?

Igen tény hogy helyes, és az is igaz hogy nem mindenkinek tetszhet ugyanaz a stílus, de akkor is egy 10 éveshez köthető a viselkedésed kedves kérdező.


Ohh és ha nem tudnád, SOHA AZ ÉLETBEN NEM LENNE ESÉLYED NÁLA EZZEL A SZINTTEL, ugyanis jelenleg modell barátnője van, és az is volt neki előtte is, és le merném fogadni hogy nem az ilyen jaaaj de cuuukiii,stb. viselkedés miatt tetszenek neki.

2011. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én eddig azt se tudtam, hogy ki ez, még most sem tudom csak a képet néztem meg, de őszintén szólva nem az esetem, vannak sokkal jobbak csak körül kéne nézni. Híres emberek között is vannak nagyon helyesek, de ha már itt tartunk akkor nézz körül a suliban... Mindenhol vannak jóképű fiúk csak nekem nagyok az igényeim. :D

Majd kinövöd ;)

2011. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem az esetem.

De, ezt érzed, oké, nekem is vannak olyan pillanataim, hogy netezgetek, képeket nézegetek és azt kérdezgetem magamban, hogy miért nincs egy hasonlóan helyes fiú a környezetemben. Pedig aztán én különc ízléssel vagyok megáldva, a barátnők hülyének néznek néha, hogy hogyan tarthatom ezt meg ezt jóképűnek. :)

Nem tudom hány éves lehetsz, biztos vagyok benne, hogy jóval 18 alatt. Na már most Adam 32 éves. Gondolom nem sok 30+ossal találkoztál életedben. A mai fiúk is szépen megváltoznak ám egy 10-20 év alatt. Bár rengeteg Adamhez hasonló fiú van a te korosztályodban is...

2011. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Így sikerült:-) Egyébként tényleg nagyon jó pasi, annak idején amikor megjelent a Marron5 én is bele voltam zúgva, megvan az albuma és poszterem is van róla, de ez nem most volt. Mostanában már nem olyan jók a zenéi, de a pali még mindig megérne egy-két ajtócsapkodást:-)

27/n

2011. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

A kérdésedre nem tudom a választ, de szerintem is nagyon jól néz ki :D Amúgy megsúgom neked hogy a barátom nagyon hasonlít rá (2 éve mikor összejöttünk még nem, de mostanában borzasztóan igen), így azt hiszem nem csoda ha Adam az ideálom :)

17/L

2011. aug. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jól néz ki, rohadt szexi. *-*
2012. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!