Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket is feltölt a napfény+t...

Titeket is feltölt a napfény+természet kombó jókedvvel, energiával?

Figyelt kérdés
Tegnap pocsék kedvem volt,viszont megígértem egy számomra fontos embernek hogy elmegyek vele kirándulni. A forró levegőtől,a gyönyörű sötétzöld erdőktől,a mozgástól (gyaloglás fel a hegytetőre),a ragyogó égbolttól olyan jó lett a hangulatom,hogy már pitiáner dolognak érzem azt amin tegnap problémáztam. Úgy érzem magam mint egy napelem:))
2011. aug. 6. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen. Amint megvettem a biciklimet, sokat fogok menni a hegyekbe.


Máskor is alkalmazd ezt a hihetetlenül egyszerű módszert! :)

2011. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezentúl mindenképpen!:) Eddig is szerettem a napfényben sétálgatni (városban),de rájöttem így sokkal jobb:) Túrára fel!:D
2011. aug. 6. 21:42
 3/8 anonim válasza:
Irigylem az olyan embereket akiket ennyire feltölt energiával a Nap. Én is imádom a természetet, a kirándulást (a jövőmet, munkámat is hasonló közegbe próbálom irányítani), viszont Én a pörgés, jókedv helyett, inkább nyűgös leszek tőle. Jobban kedvelem a szellős, felhős, borongós eget (eső nélkül). Ebből kifolyólag az ősz a kedvenc évszakom, szeretem fürkészni az égboltot, különböző színű és mintájú felhői miatt. Örülök neki, hogy jól érzed magad, még sok ilyen szép napot Neked! :)
2011. aug. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Kicsit félreérthető voltam. Engem igazából nem a nap, hanem a természet tölt fel energiával. A meleg napot én sem igazán szeretem, viszont a hegyekben rendszerint jóval hűvösebb van és ott igazán élvezhető. No meg a csend, a táj, a jó levegő és a rohanó világ teljes hiánya... Nagyon jó érzés. :)

2011. aug. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Katyje: én alapvetően gótikus beállítottságú ember vagyok,szeretem az ehhez kapcsolódó ruházatot,ékszereket,művészetet,csak egyetlen egy dolgot nem: a kötelező sápadtságot és Hold-,illetve ködimádatot :D Régen próbáltam tartani magam az őszies goth időjárás kedveléséhez,de hagyom az egészet,nem leszek képmutató. Szóval én egy eretnek lebarnult Napgót vagyok :D


Köszönöm a jókívánságod,neked pedig sok kellemes borongós időt!:)

2011. aug. 7. 08:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Első és 3. kommentelő: szerintem váltva a legjobb. Mikor már kellemetlenül tűz a nap,akkor megyek be az erdőbe és ott hűsölök,aztán lehet újra tobzódni a melegben később :D
2011. aug. 7. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:
A természet leginkább, már attól jókedvem lesz ha találok valamilyen állatkát, lehet ez csiga, vagy bogár, bármi, amiben látom a természet tökéletességét.
2011. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Annak ellenére, hogy szeretem a hűvös, felhős időt, vidám ember vagyok. De igen a kulcsszó a természet. Amíg vannak fák, erdők, hegyek és imádott kutyám, akivel jókat lehet kirándulni, addig nincs probléma. :-)
2011. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!