Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az gáz, ha 16 éves fiú létemre...

Az gáz, ha 16 éves fiú létemre nem érdekelnek a bulik, hanem felnőtesebben szeretnék élni?

Figyelt kérdés
Szeretnék úgy élni, mint egy felnőtt, úgy viselkedni.
2011. aug. 4. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, és én nem tartom gáznak. :)

15/L

2011. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne az? Én is ilyen voltam, nem jártam bulizni meg társaságba, megvolt a magam jó kis összeszokott baráti köre akiket ismerek és megbízok bennük. Nem volt szükségem sohase hogy teljesen értelmetlenül tömérdek pénzt szórjak el valami lebujban csak azért, hogy "jólérezzem magam"...


Volt akiknek ez nem tetszett, szóvá is tették. Ki is röhögtem őket, kész.

2011. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem. sőt, én 20 éves lány vagyok, de nekem már ment tönkre kapcsolatom azért mert sokat bulizott a barátom! Ez a későbbiekben még előnyödre is válhat! De azért még ne legyél nagyon felnőtt!:) Még nagyon fiatal vagy van még időd!
2011. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Ha nem folyamat a négy fal közt ülsz, hanem megvan a saját baráti köröd akikkel időnként elmentek meginni valamit, mozizni bármi ilyesmi akkor nem. Csak arra figyelj, hogy ne légy zárkózott.

19L

2011. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok bár azt nem tudom, hogy szeretnék-e felnőtesebben élni. Általában minél kevésbé ismerek valakit annál inkább komolynak mutatom magamat előtte, egyedül akkor nem vagyok komoly(néha komor:) ha egyedül vagyok. Bár már kisebb koromban is ilyen voltam,emlékszem általános iskolában úgy éreztem magam mintha állatkertben lennék:D, középsuliban éppen csak egy fokkal jobb, egyetemen már több komoly embert látok, bár az ismerősi körömben mégsem ilyen emberek vannak. Bár itt is elég sok buli van és mindig kihúzónak érzem magam, amikor nem megyek de szerintem csak azért mert mások elvárják még nem kell, hogy meg is jelenjek.

Úgy csináld, ahogy neked jólesik, de azért figyelj oda, hogy ne szigeteld el magad, mint én :D Na jó abbahagyom a memoárjaimat :D

2011. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem gáz, szerintem rengeteg emberben ott van ez a vágy, hogy úgy éljen, mint egy felnőtt. Aztán, amikor felnő, azt kívánja, bár lehetne még diák :D De azzal, hogy nem vagy bulizós, egyáltalán semmi baj nincsen. Én is ritkán megyek fel, nem is bírnám azt csinálni, amit barátnőm, hogy minden csütörtök-péntek-szombat partizik. Mindenki másmilyen, és szerintem ha nem részegedsz le minden hétvégén, semmivel sem vagy kevesebb annál, aki ezt teszi :) 17/L
2011. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!