Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Végeznél karitatív munkát, ha...

Végeznél karitatív munkát, ha igen milyen területen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl. ételt osztanék a hajléktalanoknak.
2009. ápr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most, negyven évesen jöttem rá, hogy ezt szeretném (szerettem volna) csinálni egész életemben. Amúgy főkönyvelő ként dolgozom.

Egy hete jelentkeztem önkéntesnek egy állatmenhelyen, így ha van szabadidőm, illetve kerítek rá időt, megyek az elhagyott kutyákat gondozni, szeretgetni. Ez az, ami igazán kielégít mentálisan :))))

2009. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: most nagyon jó kedvem lett a válaszodtól!:)

Én sajnos nagy összevisszaságban dolgozom, így menhelyre nem tudok menni, de amikor csak lehet, kóbor állatokat "szedek össze", etetem, gyógyíttatom őket, gazdát keresek nekik.

2009. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én is az állatok mellet dolgoznék mindeképpen :) sőt, egyszer ha lesz rá pénzem, biztosan nyitok egy menhelyet...ugyanis valahányszor mellém szegődik egy kóbor kutya, elsírom magam, hogy nem vihetem haza, mert már így is van 4....
2009. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtsünk együtt menhelyre!:)
2009. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, állatmenhelyen vagy állatkertben/vadasparkban(ide is kell ám az önkéntes...)
2009. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez érdekes, hogy szinte mindenki az állatokat írja. Vajon miért? Én is azt írtam és én azon az állásponton vagyok, hogy egy ember tud segítséget kérni, ha akar, nagyon sokan pedig a saját hibájukból kerülnek utcára. Én nem sajnálom az alkoholistákat meg a drogosokat, mert csak maguknak köszönhetik. Az állatok viszont az embereknek köszönhetik, ha utcán, menhelyen kötnek ki, ergó hagyjanak engem békén a kéregetők...
2009. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Végzek, bántalmazott, megerőszakolt nőknek segítünk. A NANE segít nekik kikerülni egy ilyen kapcsolatból, ill. helyzetből, mi pedig a lelki következményeket segítünk feldolgozni.

[link]


Szoktam kóbor kutyákat, macskákat etetni a környékünkön, bár egyes állatvédüők szerint az ivartalaníttatással többet tennénk a helyzet ellen. (De nem tudom őket megfogni!) Volt már, hogy ha szelíd kiscicát találtam, elhelyeztem szerető gazdinál.

2009. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretnék karitatív munkát végezni, de még csak tizenkét éves vagyok, és rengeteget kell tanulnom, de ha lehetne lehetőségem, mennék :)
2013. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!