Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek a visszavágások...

Hogyan lehetek a visszavágások mestere?

Figyelt kérdés
Emberemre akadtam és nagyon zavar a tudat, hogy képes valaki verbálisan elérni, hogy rosszul érezzem magam. Nagyon ügyesen képes kiszúrni azokat a pontokat, amik fájók lehetnek (ahogy én is) de kezdem úgy érezni, hogy már nem bírom a versenyt. Hogy lehet azt elérni, hogy a birtokomban lévő összes tudással verbálisan szócsatázzak valakivel, úgy, hogy fent tudjam tartani a belső harmóniámat?
2011. júl. 25. 02:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj meg ervelni, ne sullyedj le a szintjere azzal, hogy csak csunya szavakat vagy csufolodast vagsz hozza. Akkor abba fogja hagyni, ha latja, hogy meg tudod magyarazni, hogy mit miert teszel, mondasz. A fellepeseddel lehet a fo baj, ha kikezdett teged.
2011. júl. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy vitában személyeskedik, vágj vissza igazi érvekkel!
2011. júl. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baja, hogy nem hiszi el, hogy olyan a személyiségem amilyennek mutatom magam, pedig olyan.. Olyan bonyolult dolgokat egyszerűsít le, amikről már rég bebizonyítottam, hogy más okuk van, mint amit eredetileg mondtak.

Egyébként nagyrészt tényekkel érvelek és ez is idegesíti.

2011. júl. 25. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!