Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki az ha nem beszélek csúnyán?

Ciki az ha nem beszélek csúnyán?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszik...szerintem eléggé undorító,főleg ha egy lány szájából hangzik el.15/L
2009. ápr. 4. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Dehogy ciki! Az a ciki, ha nem tudod kontollálni az obszcén szavakat, ha nem tudod megállni, hogy kimondd őket. Persze a szorosabb baráti körben lehet néha-néha csúnyábban beszélni. Egyszerűen tudni kell, hogy mikor, mit szabad mondani. De egyáltalán nem ciki, hanem az igényesség egy jele, szerintem.
2009. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászólónak teljesen igaza van, egyetértek vele, szóval nem írom le még egyszer ugyanazt...:)

Amúgy én szeretek káromkodni, de persze nem mindegy, hogy hol és kik előtt.

24/L

2009. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Abszolút nem. Sőt, szerintem is undorító és igénytelen, ha egy lány káromkodik.
2009. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A válaszom ugyanaz, mint az elõttem levõknek.

Nem ciki, sõt vehetne példát rólad az a sok szépszájú gyermek is :) De a lényeg, hogy léteznek még értelmes emberek is :)

2009. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Te úgy beszélsz, ahogy akarsz. Szerintem a csúnya szavaknak, akár férfi, akár nő számára, ott van helye, ha az illető valóban dühös. De "csak úgy" dobálózni velük igénytelenség szerintem is.

De ha a barátaid szerinted csúnyán beszélnek, ne szólogass rájuk állandóan, mint valami felsőbbrendű erkölcs-csősz, mert idegesíteni fogja őket, ha már nagyon hozzászoktak a trágársághoz.

2009. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Brrr, már hogy lenne ciki?!!!


Ha nem tetszik, még baráti társaságban se tedd. A lazább beszédhez egyáltalán nem kell csúnyán beszélni!!


Gratulálok a felfogásodhoz, Szüleidnek a nevelésükhöz! Az ilyen fiatalokat kellene példaképként a társaik elé állítani!

2009. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig igenis szólhatsz nekik, főleg azoknak, akikkel igazán jóban vagy! Nem lehordva őket, csak (amikor elhangzik az 5. b...meg egy mondaton belül) megkérdezni, hogy muszáj e így beszélniük? Persez, ha nem veszik a lapot, nem kell eröltetni.
2009. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Néha rászólok a barátnőmre,ha másért nem legalább azért mert a tanárok nem nézik jó szemmel a csúnyabeszédet,és van aki még így is össze-vissza káromkodik órán.
2009. ápr. 5. 15:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, néha próbálhatsz velük erről besélni, én csak azt mondtam, hogy állandóan ne. Volt egy osztálytársam, aki még a "tök jóért" is rámszólt, na akkor már felment a pumpa és otthagytam. :D
2009. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Már bocs, de egy kicsit butus vagy :D Ez hogy lenne ciki? Szép dolog. (amúgy nem baj ha adok egy választ 4 év után?)
2013. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!