Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20 éves lány létemre csúnyán...

20 éves lány létemre csúnyán beszélek. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Igazából a suliban beszélek csúnyán, a többiekhez (amit viccnek szánok), de múltkor meghallotta a tanár, és rámszólt (igaza volt, nagyon égtem), hogy lány létemre hogy lehet ilyen csúnyán beszélni. Itthon nincs ezzel bajom, mert itt apum szólna érte, és tartok tőle, viszont anyummal is szoktam csúnyán. Tudom nem kellene, de nem tudom megállni. Szégyellem is, és zavar, ezért szeretném, ha mondanátok valami jó tippet, hogy mit csináljak, hogy szépen beszéljek??? (azonkívül, hogy mossam ki a szám:D)

Előre köszi!


2009. okt. 11. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Önfegyelem.Számolj tízig mielőtt megszólalsz,és gondold meg,amit mondani akarsz.Tudsz rajta változtatni,ha apukád előtt nem beszélsz csúnyán,akkor mások előtt is tudsz uralkodni magadon.
2009. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
egyszerű: ne beszélj!:)
2009. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 éves lányok és nagyon gyakran beszélek csúnyán. Akkor álltam le amikor nagynénémnek az egyik mondat végére odatettem, hogy baz.dmeg. Nézett nagyokat, én meg szégyelltem magam.
2009. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olvass sok szépirodalmat, akkor lesz szókincsed, amivel ki tudod fejezni magad.
2009. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

MIÉRT beszélsz csúnyán? Ez nagyon fontos kérdés...


Ha csak azért b@szki, mert túl sok SouthParkot néztél, akkor egyszerűen fegyelmezd magad a P1csába is! :D


Ha viszont így tudod csak levezetni a benned felgyűlő feszültséget, akkor kell keresned erre egy másik módot.


Ui.: A környezet hatása nagyot képes segíteni. És persze rontani is. Én pl. túl sok SouthParkot nézek, és hatással is van rám, de azért tudom magam fegyelmezni a munkahelyemen. :P

2009. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az ember a gondolatait mondja. ha szépeket gondolsz, szépen beszélsz. és amit a szépirodalomról tanácsoltak neked, azt is fogadd meg. legyél tudatos, és ura legyél önmagadnak. biztos sikerül, hiszen akarod.
2009. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarod,akkor leállsz.Vagy már ötször történt ez velem meg,mindig bevállt.Vagy unokatesóm szokta azt az anyád pic.sáját helyett az anyád cicáját:DNagyjából így ez a tippem van.
2009. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ne nagyon igyekezzetek olyanok társaságába, akiktől azt fölszedhetitek. Mert sajnos ragadós...
2009. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!