Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kollégiumban hogy intézitek a...

Kollégiumban hogy intézitek a nagyvécét? Megszokható?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést. Pont ugyanúgy végeztem anno, mint máshol, nem volt külön rituálé a kollégiumokra. Miért ne lehetne megszokni? Ahová én jártam egyetemre, ott a koliban két szobához (4-6 ember) tartozott egy fürdőszoba, szóval ennyien használtunk egy vécét, így tudtunk vigyázni a tisztaságra.
2011. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enni kell, kakilni meg muszáj. Most már a legtöbb koliban 3-6 emberenként van egy WC és egy zuhanyzó, szóval könnyebb tisztán tartani, meg lehet beszél éppen ki a soros WC papír, légfrissítő vagy wc tisztító beszerzésben. Év elején valaki visz egy WC kefét és ennyi. Ha meg valaki lusta arra hogy nagy dolog után kisikálja a budit vagy befújjon maga után nyugodtan rászólhattok.
2011. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán.
2011. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kollégista vagyok, nekem egy fél év volt kb mire megszoktam. nekünk szintenként van 2-2 wc fiúknak, lányoknak. egy szinten 80an lakunk....
2012. máj. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!