Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kollégiumban melyik ágyat...

Kollégiumban melyik ágyat célszerű választani?

Figyelt kérdés

A hátulsókon lehet fáznék, ha kinyitnánk az ablakot, az elülsőkre meg más rádobná a cuccát, nem tom. Melyik legye


IIIIIIIIII IIIIIIIIII

I I I I

I I I I

I I I I

I I I I

I I I I

IIIIIIIiII IIIIIIIIII

Az a két hátsó ágy és elöl is van két ilyen.


2011. febr. 28. 18:49
 1/3 A kérdező kommentje:
nem jól sikerült, mindegy van két ágy hátul meg van 2 elől.
2011. febr. 28. 18:49
 2/3 yuda ***** válasza:

Cucc rádobás előfordulhat és függ az ablak szigeteltségétől is, de könnyen ellenőrizheted ha odamész közel.


Ha picit is huzatos, akkor mégis maradna az első és nekem az alsó ágy szimpatikus, de te tudod.:)

2011. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én legjobban a hátsón szerettem lakni, mellettem volt az asztalom, az ágyam előtt kis privát szféra ahol más nem jár, az ablakpárkány az enyém.

Az ablak ugyan tényleg szar volt, de ablakszigeteléssel és párnákkal védekeztem.

Fél évig laktam nem közvetlenül ablak melletti hátsó ágyban, az is jó volt.

Az egyik első ágyammal az volt a baj, hogy közvetlenül a bejárati ajtó mellett volt, mert mosdó-szekrény részünk sem volt és rámnyílt az ajtó, huzat volt, mindenki ott járt ki be, csak felettem volt pár polc, de semmi pakolóhely, lámpa sem volt, konnektor se.

A másik már jobb volt mert ott volt mosdó-szekrény előtér = nem a folyosó volt mellettem, és több hely volt a szemben levő ágy és köztem, meg ott mondjuk szemben nem is lakott senki (csak heti 1x amikor én nem voltam.)


Szóval nekem fontos, hogy ne rajtam keresztül közlekedjenek; a pakolóhely - éjjelre szemüvegnek, telónak, nappal lerakott könyvnek, pohár víznek -; legyen lámpa. Meg reggel el tudjak bújni a fal felé, ha más korábban kel és villanyt gyújt.

2011. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!