Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam meg a barátnőmet...

Hogyan hívjam meg a barátnőmet a ballagásomra?

Figyelt kérdés

Nem túl régóta ismerjük egymást...pont júniusban lesz 4 hónapja.

Olyan szempontból,hogy ő nem akkor ballag tehát ráér azt tudom, mivel Ő nem 14 éves, azonban elég nagy baráti társasága van és ha már máshova meghívták az úgy hülyén jönne ki. Ráadásul elég félénk vagyok még barátok előt is, nem nagyon merem személyesen megbeszélni, mit tegyek? Kérdezzem meg először mondjuk msn-en aztán adjam neki oda a meghívót vagyis azt barátnőknek is szokás adni?

Bocs, hogy ilyen sok kérdés lett de nagyon köszi annak aki válaszol. =)


2009. márc. 31. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem, ha kicsit félénk vagy, akkor az msn-es dolog jól hangzik.

Megkérdezed akkor van e progija, és ha nincs, felajánlod, hogy nem e lenne kedve eljönni a ballagásodra.

Ügyi légy!

2009. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
próbáld úgy, hogy eljössz a ballagásomra cica?
2009. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először írj neki msn-en, utána add át a meghívót.

-Szia!

-Szia

-Hogy vagy?

-Köszi jól. És te?

-Én is köszi.

-Szeretnék valamit kérdezni, ráérsz most?

-Igen, mondjad!

-Tudod, 2009. június x-án/én lesz a ballagásom

-Igen, tudom

-Akkor most sok szeretettel meghívlak téged! El tudsz jönni?

-Igen persze ott leszek!

Ja a végén ne köszönd meg neki, hogy eljön mert ezzel magad fölé helyezed az illetőt! Amúgy azt nem tudja rólad, hogy most ballagsz? Azért félsz tőle, mert "felsőbbrendű", mint te?

Szerintem nem kell betanulni sablonszövegeket, majd jön magától, csak ne félj! Amúgy én is ugyanebben a helyzetben vagyok mint te, csak nekem másfél hónappal korábban lesz a ballagásom.

Ja ne szólj neki túl hamar, de túl későn se!

2009. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
az utolsó válaszoló, ez nagyon nagy igazság volt, mindig "felsőbbrendűnek" kell lenni, ez a titka h ne legyen szakítás
2009. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!